in

Podczas wesela pan młody uderzył swoją żonę w twarz. Aż ciężko uwierzyć w powód, dla którego to zrobił.

Kiedy para ma się pobrać, wydarzenie to jest niezwykle ważne dla całej rodziny. Każdy chce, aby wszystko wypadło jak najlepiej, a sama para młoda – aby był to najwspanialszy dzień ich życia.

Jednak nie każdemu jest pisane szczęście. Może się okazać, że i w dzień ślubu zdarzą się rzeczy, w które wprost nie można uwierzyć.

Poniżej możecie zobaczyć film, który przedstawia parę młodą pochodzącą najprawdopodobniej z Azji Środkowej. To, co stało się na ich uroczystości ślubnej, pozostanie w pamięci każdego na długo.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak panna młoda podnosi welon i para dzieli się ze sobą tortem weselnym. Szczęśliwa kobieta postanowiła w pewnej chwili pożartować sobie z mężem. Przystawiła do jego ust kawałek tortu, po czym zabrała. Jednak pan młody nie zrozumiał najwyraźniej, że był to żart. Wpadł we wściekłość.

Nagle uderzył ją w twarz. Uderzenie było tak silne, że kobieta zachwiała się. Goście nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Nie spodziewali się takiej sytuacji. Wiedzieli, że muszą stanąć po stronie panny młodej.
 
Wideo zbulwersowało całą sieć. Wielu internautów uważa, że po tym, co się stało, kobieta powinna odejść od swojego ledwo co poślubionego męża, żeby dać mu lekcję. To, jak postąpił, nie powinno mieć miejsca!
 
Obejrzyj nagranie poniżej: