fot. youtube/brightside
in ,

Co jako pierwsze zobaczyłaś na tym obrazku? To zdradza, jaka jesteś w miłości

Artykuł przedstawia test optyczny, który ma pomóc w odkryciu, jakie cechy osobowości i zachowania dominują u danej kobiety w miłości. Test polega na skupieniu wzroku na obrazku z iluzją optyczną i wybraniu pierwszej rzeczy, jaką się zobaczy.

Obraz skrywa dwa ptaki i konia, to, co zobaczyłaś jako pierwsze, zdradzi informacje na temat tego, jaka jesteś w miłości.

Ptaki

Jeśli najpierw zauważyłaś dwa ptaki na obrazku, oznacza to, że jesteś osobą, która lubi być bezpośrednia i nie boi się konfrontacji. Nie masz problemu z wyrażaniem swoich uczuć i lubisz od razu rozwiązywać nieporozumienia. W miłości jesteś ciepła i czuła, okazujesz swoje uczucia radośnie i jesteś gotowa do poświęceń dla kochanej osoby. Wierzysz, że miłość jest warta wszystkich trudności i dasz sobie z nimi radę.

Koń

Natomiast jeśli najpierw zauważyłaś zarys konia, oznacza to, że jesteś osobą, która unika bezpośrednich konfrontacji i nie lubi konfliktów. Nie przepadasz za rozmowami na temat uczuć, w trudnych sytuacjach bywasz milcząca i wycofujesz się. Jeśli kochasz, to robisz to z całego serca, ale nie okazujesz swoich uczuć jakoś specjalnie.

Źródło: www.thesun.co.uk