in

Na tym obrazku są cztery kobiety. Tylko 2 proc. ludzi potrafi wskazać je wszystkie.

W sieci możemy znaleźć mnóstwo iluzji optycznych, które zaskakują i oszukują nasze oczy. Jedną z nich podzielił się z nami Oleg Shupliak. Początkowo każdy ma wrażenie, że jego obrazek przedstawia jedną kobietę. Po chwili okazuje się jednak, że jest ich aż… cztery.

Czy jesteś w stanie dostrzec wszystkie? Tylko nielicznym się udaje. To zadanie bez wątpienia nie należy do najłatwiejszych. Najwyższa pora sprawdzić swoje umiejętności!

Iluzja optyczna

Oleg Shupliak jest ukraińskim artystą, który co jakiś czas dzieli się swoimi dziełami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ostatnim czasie stworzył on iluzję optyczną, która przedstawia cztery kobiety, choć na pierwszy rzut oka widać tylko jedną.

Jak wynika z doniesień „The Mirror”, jedynie 2 proc. osób jest w stanie wskazać wszystkie kobiety na obrazku. Nie jest to łatwe zadanie, ale być może właśnie ty jesteś w stanie rozwikłać tę zagadkę?

Obrazek przedstawia kobietę o długich, falowanych włosach i zwiewnej sukience, która rozmawia przez telefon z uśmiechem na twarzy. To właśnie tę kobietę widać niemal od razu, gdy spojrzymy na iluzję optyczną.

Druga z nich jest niedaleko dłoni pierwszej pani.

Trzecia z kolei jest możliwa do zauważenia, gdy spojrzymy na przedramię pierwszej kobiety.

Najtrudniej znaleźć czwartą postać – na brzuchu pierwszej z kobiet znajdują się jej usta, a nieco wyżej zamknięte oko. Nos łączy się z portretem trzeciej pani.

Poniżej przedstawiamy tę ciekawą iluzję optyczną Olega Shupliaka. Mamy tu do czynienia z surrealizmem.

Udało ci się znaleźć wszystkie kobiety? Daj znać w komentarzu!

Źródło: papilot.pl