in ,

Nigdy nie uważała się za piękną, a stała się modelką – teraz jej prześladowcy mogą jej pozazdrościć!

Natura stworzyła ludzi różnych i często ci, którzy nie pasują do stereotypów i ogólnie przyjętych norm, stają w obliczu nieporozumień, wyobcowania i odrzucenia przez społeczeństwo.

Tacy wyrzutkowie muszą podjąć wiele wysiłków, aby zaakceptować siebie za to, kim są i pokochać swój wyjątkowy wygląd. A niektórzy idą nawet dalej i przedstawiają taki wygląd jako alternatywę dla ogólnie przyjętych standardów, deklarują się z poczuciem protestu i poczucia własnej wartości.

Oto Ilka Bruhl, 26-letnia dziewczyna, która pracuje jako modelka, a jej misja nieustannie przypomina światu, że brzydcy ludzie nie istnieją, a każdy wygląd z taką czy inną perspektywą może być atrakcyjny.

Ilka Bruhl mieszka w Niemczech. Urodziła się z bardzo rzadką chorobą – rozszczepieniem twarzy. Jednak dzięki temu jej wygląd jest bardzo oryginalny. Niestety z tego powodu dzieciństwo dziewczynki było bardzo trudne, ponieważ dzieci stale ją obrażały i wytykały palcem.

Gdy Ilka już dorosła, była pogrążoną w ciężkiej depresji i zdecydowała się na operację korygującą jej wygląd i przeszła kilkanaście interwencji chirurgicznych. Mimo to w chwili obecnej jej piękno wciąż bardzo różni się od ogólnie przyjętych norm.

Mimo to Ilka Bruhl znalazła w sobie siłę, by zaakceptować siebie i pokochać swoją twarz oraz ciało. Została nawet modelką, a teraz dzieli się opowieściami o swoim życiu na swojej stronie na Instagramie, gdzie użytkownicy z całego świata ją subskrybują. Dzięki niezwykłemu wyglądowi Niemka stała się sławna, a teraz jej życie jest więcej niż piękne!

Należy zauważyć, że życie Ilki zmieniło się zaledwie dwa lata temu, gdy jeden z jej przyjaciół zaprosił ją do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Oczywiście, z powodu wielkiego strachu i długotrwałych kompleksów, Bruhl początkowo długo odmawiała, ale później poczuła się znacznie lepiej i odważyła się na ten krok.

Wynik przerósł wszelkie oczekiwania dziewczyny. Zdała sobie sprawę, że żyła w błędzie przez długi czas. Jej szczególny wygląd to jej dar, Ilka jest tego pewna. Teraz dostaje zaproszenia na sesję z całego świata, kobieta postrzega swoją misję jako wsparcie dla ludzi takich jak ona: niepewnych, ściśniętych, upokorzonych, wierzących, że są brzydcy.

Odwaga tej modelki jest godna podziwu! Każda osoba jest piękna i to musi być zawsze zapamiętane, ogłoszone całemu światu.

Fotografie: Instagram