fot. freepik.com
in

Jasnowidz z Serbii przewiduje szczegóły III wojny światowej – aż włos się jeży na głowie!

Przepowiednia Mitara Tarabica, jednego z najbardziej znanych proroków na świecie, może wbić w fotel każdego. Jasnowidz z Serbii wiele razy pokazał, że się nie myli – czy podobnie będzie tym razem? Jego wizja dotycząca III wojny światowej mrozi krew w żyłach.

Niepokojąca przepowiednia

Temat III wojny światowej jest często poruszany przez proroków. Nie inaczej było w przypadku Tarabica, który dosyć szczegółowo opisał, co nas czeka.

Nie mylił się co do pozostałych dwóch wojen światowych, więc możliwe, że i w tym wypadku, jego proroctwa się ziszczą. Nie jest jasne, kiedy nastąpi początek III wojny światowej, jednak znane są jej szczegóły.

Choć w 1943 roku duchowny zmarł podczas pożaru domu, jego notatki pozostały do dziś, oczywiście wielu nie dotrwało naszych czasów. Jedyne zapiski, które ocalały, są w rękach prawnuka Zacharića, Dejana Malenkowića.

Przepowiednię jasnowidza można porównać z apokalipsą św. Jana. Ponadto możemy zauważyć w niej wątki związane z medytacją, którą możemy utożsamić ze znaną wszystkim w dzisiejszych czasach ideologią New Age.

,,Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga.”

Jasnowidz z Serbii nie pozostawia żadnych złudzeń – czeka nas konflikt, jakiego jeszcze nie było.

,,Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje – ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów.”

Jak się okazuje, Polska może wcale nie brać udziału w III wojnie światowej.

,,My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa, będzie żył w pokoju, bez jakichkolwiek kłopotów. Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen.”

Co ciekawe, Tarabic przewidział również inne rzeczy które dzisiaj mamy w zasięgu ręki – chociażby Internet. Prorok był przekonany, że pamięć o nim zostanie i że będzie można odszukać informacje na jego temat w ,,pudełku z obrazkami”.

Przepowiedział także rewolucję w świecie mody, która ma miejsce już od dłuższego czasu.

,,Nie będzie można odróżnić pana młodego od jego wybranki.”

Źródła: www.antyradio.pl, www.iluminaci.pl, miniaturka: freepik, youtube/OBAVESTI ME