in

Trzecia wojna światowa wybuchnie jeszcze w tym roku? „Zbliża się najgorsze”

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz nie raz zaskoczył nas swoimi wizjami, które znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem ma dla nas przepowiednię najgorszego z możliwych scenariuszy…

„Jest już za późno na powstrzymanie międzynarodowego konfliktu. Wojna Rosji z Ukrainą rozleje się na kolejne kraje” – przekazał jasnowidz.

„Czas wakacji gdy świat mógł się jeszcze ze sobą dogadać mija” – podkreśla.

Według wizjonera lada moment będziemy mieć do czynienia z tym, co zapowiadał od kilku lat.

III wojna światowa

Krzysztof Jackowski nie od dziś mówi o tym, że nadchodzi światowy konflikt. Już kilka lat temu stwierdził, że jest to nieuniknione. W późniejszych wizjach podkreślał, że nadejdą czasy, gdzie „będziemy się bali oddychać”.

Podczas live’a na kanale na YouTube wizjoner poinformował, że minął czas na powstrzymanie III wojny światowej. W niedalekiej przyszłości wojna rozleje się na inne kraje.

„Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny – świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem – ten moment się zbliża” – alarmuje jasnowidz. – „Nie myślałem kiedykolwiek w latach przeszłych, że przyjdzie moment że przyjdzie mi mówić do państwa że jesteśmy bardzo blisko tego stanu najpoważniejszego – wybuchu tego poważnego konfliktu światowego – jesteśmy bardzo blisko niego.”

„Zbliża się najgorsze” – podkreśla Krzysztof Jackowski.

Wizjoner uważa, że Rosja może mieć niecne zamiary co do naszego kraju. Według niego Władimir Putin planuje odciąć Europę od Rosji i Ukrainy.

„Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o to że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu – który w moim odczuciu jest bardzo blisko – to jest ten czas” – mówi.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!