in

Występ syna Krzysztofa Krawczyka trafił do sieci. Posłuchaj tylko jak śpiewa!

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka w sieci znów zrobiło się głośno o talencie muzycznym jego syna. Internauci zaczęli dzielić się nagraniem, na którym Igor występuje w repertuarze Marka Grechuty z piosenką „Będziesz moją panią”. Tego po prostu trzeba posłuchać!

Nagranie w momencie obiegło całą sieć. Internauci są zachwyceni.

Występ Igora Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zaraził syna miłością do muzyki. Igor zawsze chciał być wokalistą, jednak miał wypadek i w 1988 roku stwierdzono u niego padaczkę, co nieco zniszczyło jego marzenia.

Igor nie zamierzał jednak się poddawać. Chętnie występował jako podopieczny Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara. Dzięki organizacji spełnia się jako wokalista.

“Na co dzień prowadzimy rehabilitację przez sztukę dla osób niepełnosprawnych z różnymi schorzeniami. Organizujemy ogólnopolskie wydarzenia integracyjne, wspieramy, promujemy i opiekujemy się utalentowanymi artystami. Za pomocą sztuki rozwijamy twórcze pasje i umiejętności, pomagamy osobom niepełnosprawnym odzyskiwać wiarę we własne siły, uczymy akceptacji i integracji społecznej” – brzmi komunikat na stronie studia.

Syn Krzysztofa Krawczyka pielęgnuje swój talent.

Poniżej przedstawiamy nagranie z koncertu “Krzysztof Cwynar zaprasza…” w Łodzi, który odbył się w 2017 roku – koniecznie przesłuchajcie:

W sieci można znaleźć wiele innych utworów w wykonaniu Igora.

Jak wam się podoba? Dajcie znać w komentarzu!