in

Identyczni bracia ożenili się z identycznymi siostrami. Zobacz tylko, jak wyglądają ich dzieci

Bliźnięta jednojajowe – Craig i Mark Sanders, pewnego dnia wybrały się na zjazd bliźniąt, który miał miejsce w Ohio.

Traf chciał, że na tą samą imprezę wybrały się inne bliźniaczki jednojajowe – Diane i Darlene Nettmeie. Choć zarówno dziewczyny, jak i chłopcy wyglądali identycznie, Craig skupił się na Dianie a Mark na Darlenie. Od tamtego czasu połączyło ich prawdziwe uczucie, które zaprocentowało podwójnym ślubem.

Ojciec dziewczyn, obie prowadził do ołtarza, co samo w sobie było dość nietypowym zjawiskiem.

Aby tego było mało, oba małżeństwa zamieszkały w sąsiadujących obok siebie domach, ze wspólnym, pięknym ogrodem.

W 2001 roku Diane zaszła w ciąże, i choć szansę na pojawienie się bliźniąt jednojajowych u bliźniaków jednojajowych są jak 1 do 1 000 000, to opisywanej parze właśnie się udało.

To sprawiło, że na świecie pojawili się Coldy i Brandy. Później siostra Diany urodziła dwie dziewczynki, a następnie sama Diana jednego chłopca.

Choć dzieci są kuzynami, posiadają identyczny zestaw genów, jak ma miejsce w przypadku rodzeństwa. Gdy zapytano ich jak się im żyje w takiej rodzinie, odpowiedzieli, że normalnie jak w każdej innej – tylko bliżej.

Dzięki swojej unikatowości i oryginalności, rodziny nieustannie zapraszane są do różnych programów telewizyjnych, w których mogą opowiadać o sobie i wzajemnych relacjach.

Źródło:dailymail