in

Nogi tej dziewczyny zachwyciły już cały świat. Mierzą aż 108 cm!

Dziewczyny pochodzące ze Szwecji są naprawdę piękne. Ale teraz wszyscy mężczyźni z tego skandynawskiego kraju szaleją za jedną kobietą – jej długie nogi podbiły już nie tylko ten kraj, ale cały świat.

Ta 34-letnia piękna kobieta ze Sztokholmu nazywa się Ia Ostergren. Jako dziecko była wysoka i koścista. Nic nie wskazywało jednak na to, że w przyszłości będzie aż tak atrakcyjna. Dziś stała się nieformalnie symbolem seksu w Szwecji.

Od 2014 roku dziewczyna publikuje swoje zdjęcia w sieciach społecznościowych. Dzięki perfekcyjnemu połączeniu sportowej sylwetki i długich nóg dziewczyna stała się gwiazdą Internetu. W tej chwili ma na Instagramie sto trzydzieści siedem tysięcy osób.

Ostergren robi zdjęcia zarówno w domu, jak i na siłowni.

 
Dla wielu ludzi stała się motywacją do działania. Uważają oni, że kobieta ma przepiękną sylwetkę i nieziemskie nogi.

 
„Naprawdę inspirujesz! Silna kobieta!”,„Jej nogi są po prostu piękne.”,

„Stała i ciężka praca tworzy doskonałość ”,

 
„Jesteś dla mnie świetnym motywatorem ” – takie komentarze na portalach społecznościowych padają pod jej zdjęciami.

 
Być z taką pięknością to marzenie każdego Szweda i nie tylko. Jednak jest to już niemożliwe, bo od kilku lat dziewczyna jest zamężna.
 

 
Oczywiście ze swoim ukochanym mężem spotkała się na siłowni. W 2013 roku ożeniła się z kulturystą, mistrzem Szwecji w kulturystyce Torbjørn Ostergren. Teraz trenują razem. Ponadto w rodzinie sportowej Ostergren dorastają dwie wspaniałe dziewczyny. „Ciało podąża za tym, o czym marzy umysł.” – to motto szwedzkiego piękna.
Źródło:Instagram