fot. tiktok/@epicmortgageguy
in

Hydraulicy naprawili wannę i poszli. Gdy klient wszedł do łazienki, włosy stanęły mu dęba

Jakiś czas temu doszło do sytuacji, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Pewien mężczyzna wezwał hydraulików, ale nie spodziewał się, że zrobią coś takiego. Na szczęście ostatecznie wszystko dobrze się skończyło.

Klient złapał się za głowę

Hydraulicy mieli za zadanie naprawić wannę. Dla specjalistów z pewnością nie należało to do ciężkich zadań, ale niestety sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Gdy mężczyzna zobaczył, co zrobili fachowcy, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Za szczeliną w ścianie utknęła jego kotka Chloe.

Mężczyzna postanowił podzielić się swoją historią na TikToku. Ciekawska kotka postanowiła nieco „pomóc” hydraulikom i schować się za wanną. Specjaliści nie zauważyli tego i jak gdyby nigdy nic zajęli się swoją pracą. Przypadkiem doszło do złamania płytki, co dla kota było szczęściem w nieszczęściu.

Andrew nie mógł znaleźć swojej ukochanej kotki, gdy nagle zobaczył przerażony pyszczek wystający zza szczeliny. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Jego nagranie zostało obejrzane już 1,8 miliona razy.

Niektórzy internauci złapali się za głowę, inni zaś – nie byli zaskoczeni tym, co się stało. Niestety, koty już tak mają, że lubią zaglądać w nieznane miejsca.

„Byłem w gazecie za uratowanie kota w ścianie” – napisał pewien internauta.

„Mój hydraulik zrobił dokładnie to samo, ale kot leżał w ścianie przez dwa tygodnie” – skomentował inny.

Obejrzyj nagranie poniżej i podziel się nim ze znajomymi!

@epicmortgageguy

Reposting my most viewed video #fyp #foryoupage #viral #cat #xyzbca

♬ original sound – epicmortgageguy