in

Zapytała się psa czy chce iść na spacer, by nagrać reakcję, która teraz bawi każdego

Wszyscy to czasem przeżywamy. Kiedy wiesz, że powinieneś wstać z kanapy i iść na siłownię lub na zewnątrz, żeby pobiegać, ale jest coś, co cię powstrzymuje! Zasadniczo jedyną rzeczą, którą chcesz zrobić, to sprawdzić i obejrzeć kilka kolejnych programów. W końcu siłownia też będzie jutro, prawda? Trzeba przyznać, że czasem po prostu mamy problemy z motywacją.


W przypadku większości psów zwykła wzmianka o pójściu na spacer lub dzwonienie smyczą sprawia, że nie mogą one powstrzymać swojej ekscytacji. Cóż, nie dotyczy to jednak psa rasy husky imieniem Zeus. Mimo, że zazwyczaj lubi wypoczywać na świeżym powietrzu – są też dni, w których jest trochę bardziej „podobny do ludzi” i po prostu nie chce zejść z kanapy. Więc, kiedy właścicielka pyta go, czy chce iść na spacer, postanawia dać jej do zrozumienia, że… niekoniecznie. Reakcja Zeusa jest zabawna!

Jest mu tak wygodnie na kanapie, że natychmiast zaczyna „rozmawiać” ze swoją panią o jej pytaniu. Wyje głośniej z każdym kolejnym jej słowem i wcale nie ma zamiaru rezygnować ze swoich racji.

Nawet, gdy próbuje go przekonać oświadczeniem, że czasami „najtrudniejszym krokiem jest zejście z kanapy”, Zeus nie wydaje się być przekonany. Postanowił zostać na kanapie, co widać na filmiku – najbardziej komiczna scena w historii.

Koniecznie posłuchaj, co Zeus ma do powiedzenia!