in ,

Dwa wtulone w siebie husky oglądały TV i nagle wrócił właściciel. Ich reakcja jest kuriozalna

Głównymi bohaterami filmu są dwa psy rasy husky, które zostały same w domu. Podczas jego nieobecności właściciel włączył ukrytą kamerę, aby dowiedzieć się, co robią jego zwierzaki.

Dwa psy, słodko obejmując się, rozwaliły się na kanapie i wspólnie oglądały telewizję. Tej idylli przeszkodził hałas dochodzący z frontowych drzwi. Psy zdały sobie sprawę, że ich właściciel wrócił z pracy. Oba zwierzaki szybko zeskoczyły z kanapy. Jeden z nich wyłączył telewizor za pomocą pilota, drugi poszedł po szmatkę i zaczął wycierać podłogę.

Właściciel nie mógł w żaden sposób otworzyć drzwi i zaczął pukać. Jeden pies postanowił rzucić się na pomoc mężczyźnie i z łatwością poradził sobie z klamką. Drugi pies wziął miskę w zęby i również pobiegł na spotkanie z właścicielem. Mężczyzna podziękował swoim pupilom.

Zachowanie husky uchwycone na wideo jest bardzo rzadkie, ponieważ zwykle przedstawiciele tej rasy, przebywając w domach bez właścicieli, organizują prawdziwy chaos i bezprawie. Niektórzy sugerowali, że film jest inscenizowany, a inni byli pod wrażeniem działań tych sprytnych psów. A co Wy o tym sądzicie? 🙂