fot. tiktok/milperthusky
in ,

Husky ruszył na ratunek płaczącemu noworodkowi. Nagranie obejrzało już 7,5 mln osób!

Nie ma wątpliwości co do tego, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które jest na to najlepszym dowodem. Możemy na nim zobaczyć psa razy Husky, który uspokaja małe dziecko.

Wideo z kanału „milperthusky” w momencie przykuło uwagę internautów. Do tej pory zostało ono obejrzane przez ponad 7,5 miliona osób! Ciężko przejść obok niego obojętnie. Ten widok po prostu chwyta za serce.

Nagranie, które podbiło sieć

Nasi pupile zawsze są obok nas, gdy tylko tego potrzebujemy. Chociaż nic nie mówią, potrafią nas wspierać i uspokajać. Są niesamowitymi opiekunami dla dzieci. Wystarczy tylko spojrzeć na małą Daisy z psem o imieniu Millie!

Na nagraniu widzimy, że niemowlę bardzo się niepokoi. Dziewczynka płacze, jednak jej czworonożny przyjaciel nie pozwala, aby dziecko było długo smutne. Liże je po twarzy, co daje natychmiastowy efekt. Daisy uspokaja się i zamyka oczy.

Internauci są zachwyceni. Pod wideo pojawiła się lawina komentarzy. Aż ciężko uwierzyć w to, jak kojąco zadziałał pies na małe dziecko! To niesamowite!

„Cóż za uroczy widok” – czytamy w komentarzach.

„Przez dwie minuty na świecie wszystko było w porządku” – stwierdza ktoś inny.

„Bardzo wzruszające, i to spojrzenie w jego oczach… tak delikatne i opiekuńcze” – kolejny komentarz.

Podziel się tym niezwykłym nagraniem z innymi!