in ,

W Belgii turyści mogą spędzić noc w wyjątkowym hotelu.

Mieszkaniec Holandii o nazwisku Joel van Lishut stał się ostatnio bardzo znany w sieci dzięki wyjątkowemu hotelowi CasAnus, który zaprojektował. Pierwsza część słowa w tłumaczeniu oznacza Dom, a drugiej raczej nie musimy nikomu tłumaczyć ;]

Tak, nie pomyliłeś się, hotel został zbudowany w kształcie ludzkiej odbytnicy.

Budynek hotelu znajduje się na terenie parku rzeźb należącego do pary Ferbeke. Park cieszy się dużą popularnością wśród turystów, każdego roku odwiedza go ponad 20 tysięcy osób.

Każdy pokój wyposażony jest w podwójne łóżko, prysznic i urządzenia grzewcze. Na zewnątrz budynek jest pomalowany na czerwono, a także ozdobiony ciemnymi żyłami imitującymi naczynia krwionośne.

Od wewnątrz ściany są pomalowane na biało. Wyglądają jak zakrzywione jelita, co zwiększa wrażenie turystów, że znajdują się w ludzkim układzie pokarmowym.

Niedaleko hotelu znajdują się eksponaty światowej sławy artystów, jest bar, w którym można zamówić pyszną kawę i porozmawiać z właścicielami parku.

Koszt pokoju w jelitach hotelowych to około 120 euro za noc. Jeśli dokonasz rezerwacji za kilka tygodni, możesz uzyskać zniżkę.