in

Wolontariusze dostrzegli psa ukrywającego się za samochodem. Gdy podeszli bliżej, biedak zaczął płakać…

Nie ma nic gorszego niż dostrzeżenie bezradnego bezpańskiego zwierzęcia kulącego się na poboczu. Wielu z nas z pewnością próbowałoby pomóc biednemu zwierzakowi – szczególnie po obejrzeniu tego filmu, w którym pomocy udzielili cudowni ludzie z Hope for Paws.

Ochotnicy organizacji jechali przez Kalifornię. Kobieta zauważyła nagle dużego, wynędzniałego psa, chowającego się za czyimś samochodem. Gdy tylko zbliżyli się, zobaczyli rozmiar obrażeń.

Ten biedny pies z pewnością był o krok od śmierci. Całe szczęście znaleźli się ludzie, którzy zdążyli z pomocą.

Kobieta i jej partner pracowali bez wytchnienia, aby uzyskać zaufanie psa i sprawić, by wyłonił się zza samochodu.

Pomimo warczenia i płaczu, udało się wprowadzić psa do auta wolontariuszy. Byli oni już spoceni, zmęczeni, ale udało się – było warto.

Od tego momentu opiekę nad pieskiem przejął personel weterynaryjny. Ocenili stan zdrowia od stóp do głów i dali wszystko, czego potrzebował, by wrócić do zdrowia. Dobrą wiadomością było to, że poza skrajnym niedożywieniem i starością, pies nie cierpi na żadną chorobę.
 

 
Na szczęście kobieta, która znalazła tego słodkiego pieska, była gotowa wziąć go po tym, jak doszedł do zdrowia. Teraz żyją razem na rozległym terenie pełnym trawy, gdzie wspólnie się bawią.
 
Życie, które niegdyś ten pies prowadził, wypełnione resztkami jedzenia, samochodami i zimnymi nocami, dobiegło końca. Bez ludzi takich jak ochotnicy Hope For Paws, nie byłoby to możliwe.
 
Jeśli chcesz, pomyśl o dotacji dla potrzebujących zwierząt w Twojej okolicy. Oprócz ofiarowania pieniędzy, istnieją inne wspaniałe sposoby na pomoc.
 

 
Obejrzyj tę niesamowitą akcję ratunkową od początku do końca poniżej. To cudowny widok!