in ,

28-latka miała kompleks na punkcie swojej figury. Dziś biją się o nią agencje modelek.

W dzisiejszych czasach osób, które stają się gwiazdami, jest po prostu mnóstwo. Wszystko dzięki Internetowi. Nikt nie musi być tam idealny. Ważniejsze jest to, aby miał w sobie coś wyjątkowego. Holly Luyah to Amerykanka, która urodziła się w listopadzie 1991 r. w mieście Salem w stanie Oregon. Od małego miała problem z nadwagą. Zanim ukończyła szkołę, postanowiła, że coś z tym zrobi. Poszła na siłownię i przestała jeść fast foody.

Holly miała nietypową figurę, która pomogła jej w znacznym schudnięciu w talii. Ale zarówno biodra, jak i jej pupa, pozostały takie, jakie były dotychczas.

Chciała jeszcze schudnąć, bo nadal nie czuła się usatysfakcjonowana. Ale w międzyczasie wybrała się na pokaz mody plus size. I od tamtej pory jej marzenie nieco uległo zmianie – zapragnęła zostać modelką.

Wygląd amerykańsnki jest niezwykły. Holly jest właścicielką dużych bioder i bardzo wąskiej talii. Plus ma ładną twarz i wspaniałe ciemne włosy.

Aby spełnić marzenie, przeniosła się do Los Angeles. W Kalifornii szybko znalazła pracę, a agencje modelek niemalże biły się o nią.

Dzisiaj Holly ma swoją własną linię ubrań nazwaną swoim imieniem.

Na Instagramie ma już ponad 2 miliony fanów! Ludzie kochają ją za jej nietypową figurę i uważają, że jest niezwykłą kobietą.
 

Holly ma metr siedemdziesiąt wzrostu i przy tym waży sześćdziesiąt cztery kilogramy.

Podziel się tym artykułem ze swoimi znajomymi na Facebooku!

ŹRÓDŁO I FOTOGRAFIE: HOLLY LUYAH/INSTAGRAM