in

W szkole przezywali ją żyrafą. A teraz? Każdy chce się z nią umówić!

Holly Burt bardzo szybko zaczęła rosnąć. Od zawsze przewyższała swoje koleżanki z klasy, a dzieci niestety potrafią być bardzo złośliwe i dokuczają z powodu każdej inności.

Najgorsze problemy zaczęły się, gdy przerosła również swoich kolegów. Miała wtedy tylko 9 lat, chłopcy zaczęli przezywać ją żyrafa. Holly bardzo to przeżywała, była tylko wrażliwym dzieckiem, a rówieśnicy cały czas się z niej śmiali.

Będąc młoda nienawidziła swojego wzrostu.

Miała nadzieję, że bardziej już nie urośnie. Niestety w wieku dwunastu lat przerosła nawet swojego wychowawcę. Dziewczyna mierzyła już wtedy 182 cm, a rówieśnicy dokuczali jej na każdym kroku.
Przez cały okres uczęszczania do szkoły, Holly uważała swój wzrost za przekleństwo. Zmieniło się to dopiero, gdy poszła na studia. Studiując projektowanie poznała wielu nowych ludzi, którzy byli zachwyceni jej długimi zgrabnymi nogami i wróżyli jej wielką karierę w modelingu. Dziewczyna zaczęła inaczej podchodzić do swojego ciała, zrozumiała, że jest wyjątkowa i nabrała do wszystkiego odpowiedniego dystansu.

Dziś Holly ma blisko 2 metry wzrostu i prawdopodobnie jej nogi są najdłuższymi nogami Ameryki! Dziewczyna jest bardzo dumna z tego powodu.

Pokonała poprzednią rekordzistkę Lauren Williams, aż o 1,7 cm!

Długonoga Holly ma pomysł na siebie, po skończeniu studiów, chce spróbować pracy, jako modelka.
W świecie mody jej wzrost jest niesamowicie pożądany. Mimo, że dalej musi zmagać się na co dzień z trudnościami wynikającymi z bycia tak wysoką, to potrafi obrócić w atut to, co kiedyś było jej najgorszą zmorą. Jak mówi największym problemem jest dla niej kupowanie spodni, bo wszystkie są zawsze na nią za krótkie. Holly nie ma również szczęścia w miłości, bardzo by chciała, aby mężczyzna jej życia dorównywał jej pod względem wzrostu. Nie traci jednak nadziei, wierzy, że spotka jeszcze swoją drugą połowę.
Przechodnie często proszą ją o zrobienie sobie razem zdjęcia. Dziewczyna bardzo chętnie się na to zgadza.

Ciekawskimi spojrzeniami innych ludzi już się nie przejmuje, z dumą poprawia włosy, eksponuje swoje długie nogi i idzie do przodu. Życzymy jej powodzenia w karierze i szukaniu miłości, jesteśmy pewni, że się to uda, bo to naprawdę wyjątkowa dziewczyna!

Źródło i Fotografie: youtube