fot. tiktok/thesuedeshow
in

Zamówił skrzydełka i frytki. W pudełku znalazł same kości i szokującą notatkę.

Każdy, kto zamawia jedzenie, ma nadzieję na to, że zostanie ono dostarczone na czas i będzie naprawdę smaczne. Rzeczywistość jednak pokazuje, że nie zawsze możemy liczyć na to, że wszystko będzie tak, jak to sobie zaplanujemy.

Pewien mężczyzna nadal walczył z głodem, mimo iż jego posiłek został dostarczony… Jak się okazuje, w środku pudełka zamiast skrzydełek z kurczaka były tylko kości i notatka.

Historia, która obiegła sieć

Pewien TikToker, znany jako Funny Mane Suede, w jednym ze swoim ostatnich nagrań postanowił podzielić się niespotykaną historią. Mężczyzna zamówił jedzenie dzięki aplikacji mobilnej z sieci WingStop, która jest popularną siecią w USA.

Z pewnością nie spodziewał się, że dalej będzie głodny, gdy otrzyma swój posiłek…

Zamiast skrzydełek były kości i notatka o szokującej treści:

„Przepraszam, że zjadłem twoje jedzenie. Jestem spłukany i głodny. Potraktuj to tak, jakbyś zrobił dobry uczynek. Rzucam tę beznadziejną pracę. Bądź błogosławiony” – mógł przeczytać zawiedziony klient.

Nagranie opublikowane przez mężczyznę zostało obejrzane już ponad 280 tys. razy. Mężczyzna poprosił internautów o radę – nie wiedział, co robić w tej sytuacji.

Większość osób była zdania, że powinien poprosić o zwrot pieniędzy. Znaleźli się też tacy, którzy przyznali, że kurier powinien zostać ukarany, ponieważ „jego głód to nie twój problem”.

Funny Mane Suede ostatecznie poprosił tylko o zwrot pieniędzy od firmy i go otrzymał.

@thesuedeshow Cmon Now Door Dash Man🤦🏿‍♂️🤬 #fy #fyp #doordash #wingstop #howdidthishappen ♬ original sound – Funny Mane Suede

Źródło: o2.pl