Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in

Obudził się ze śpiączki i stracił pamięć. Żona musiała go rozkochać w sobie na nowo

Po wypadku Andrew obudził się ze śpiączki nie rozpoznając nikogo ze swojej rodziny. Jego żona przekonała personel szpitala, aby umieścił ją z nim w pokoju i spróbowała mu pomóc odzyskać pamięć. Jeśli sceptycznie podchodzisz do prawdziwej miłości, niech ta historia przypomni ci, że ona istnieje.

Nieszczęśliwy wypadek

Kristy i Andrew Mackenzie z Wirginii są małżeństwem od 37 lat. Andrew jeździ motocyklem i często zabiera Kristy na różne przygody. Niestety to hobby zamieniło ich życie w koszmar.
Para miała wypadek, kiedy uderzyła w samochód, który przejechał na czerwonym świetle. Świadkowie powiedzieli, że para została wyrzucona z motoru na 15 metrów. Andrew był nieprzytomny, a Kristy odniosła poważne obrażenia.

Oboje trafili do szpitala. Kristy w kilka dni jakoś doszła do siebie, ale martwiła się o swojego męża. Para miała te same obrażenia: krwotok wewnętrzny, przebite płuca, złamane kości i wstrząs mózgu. Jednak Andrew był nieprzytomny dłużej, a Kristy siedziała na wózku inwalidzkim i czekała, aż ukochany się obudzi.

 

Utrata pamięci

Kiedy w końcu to zrobił, nie spodziewała się, że ich koszmar będzie trwał nadal. Andrew obudził się trzy dni później, myśląc, że wciąż jest rok 1993. To było tak, jakby wszystkie 29 lat, które minęły, zostały wymazane. Nie rozpoznał swoich córek Lorelai i Amandy, a jedyne, co mógł powiedzieć, to: „gdzie jest moja żona?”.
„Mogliśmy powtarzać mu w kółko kilka rzeczy, a godzinę później musieliśmy zaczynać od nowa” – powiedziała Amanda dla ABC7.

Lekarze zapewniali, że mężczyźnie niedługo wróci mu pamięć, ale Kristy wzięła i tak sprawy w swoje ręce. Musiała rozkochać w sobie swojego męża na nowo. Kobieta nalegała, żeby mogli zostać w jednym pokoju, kiedy pielęgniarki powiedziały, że niestety nie mogą. Ale była wytrwała i w końcu się poddali. Całe szczęście, że pozwolili im być w tych trudnych chwilach razem, bo to był początek powrotu Andrew do swoich wspomnień.

 

W ciągu 24 godzin mężczyzna z pomocą żony powoli zaczął sobie przypominać swoich bliskich. Andrew zaczął zadawać pytania żonie, starając się przypomnieć sobie ważne rzeczy. Powoli jego pamięć wracała, a jego ciało dochodziło do zdrowia. Jedenaście dni później Kristy i Andrew znów mogli chodzić.

To jest prawdziwa miłość

Zaraz potem cała rodzina wyjechała na wakacje, a Andrew zadał pytanie po raz drugi „Czy zostaniesz moją żoną?”.

 

Wiedział, że jego żona była jego jedyną prawdziwą miłością i poprosił ją o rękę ponownie, nawet jeśli stracił pamięć i zapewne nie przypomni sobie wszystkich pięknych chwil z żoną. Kristy oczywiście powiedziała „tak”. Para odnowiła swoje śluby.

 

Obejrzyj poniżej ich piękną historię życia, która sprawi, że uwierzysz w prawdziwą miłość.

Źródło: Youtube/ABC7