fot. twitter @minda art/ freepik
in

16-latek ożenił się z 41-latką. Kobieta jest najlepszą przyjaciółką mamy pana młodego

W świecie social mediów nie brakuje zaskakujących historii. Jednak jedna z nich szczególnie wyróżnia się na tle innych: małżeństwo 41-letniej Marianny i 16-letniego Kevina. Ich historia nie jest typową opowieścią o miłości.

Pierwsze spotkanie

Dlaczego para postanowiła być razem? Jak się okazuje, matka Kevina, 37-letnia Lisa, jest najlepszą przyjaciółką Marianny. Po tym, jak poprzedni związek Marianny zakończył się niepowodzeniem, kobieta była załamana. Zaniepokojona Lisa postanowiła interweniować, przedstawiając syna swojej przyjaciółce.

Czy to miłość?

Wiele osób w internecie spekuluje, że młody Kevin ożenił się z Marianną ze względu na jej majątek. Panna młoda, będąca właścicielką sieci sklepów spożywczych, jest znaną postacią w biznesie. Jednak rodzina pary zaprzecza tym pogłoskom. Lisa wspomina, że jej syn zupełnie nie spodziewał się propozycji randki z Marianną, ale postanowił dać tej relacji szansę. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy związek stał się oficjalny.

Jak dowiadujemy się dzięki mirror.co.uk, para wzięła ślub 30 lipca w malowniczej Indonezji. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć z uroczystości.

Plany na przyszłość i przeszkody

Mimo różnicy wieku, Kevin i Marianna mają pewne plany. Kevin wyraził chęć dołączenia do biznesu żony, podczas gdy Marianna podkreśla, że mąż, mimo młodego wieku, stał się bardziej dojrzały dzięki małżeństwu.

Jednak ich związek napotyka na pewne przeszkody prawne. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal mirror.co.uk, przedstawiciele Indonezyjskiej Komisji Ochrony Dzieci (KPAI) wyrażają obawy co do legalności tego małżeństwa, podkreślając, że Kevin nie osiągnął jeszcze pełnoletności. Pracownicy KPAI zalecili parze spanie w oddzielnych łóżkach, co oznacza, że ​​muszą poczekać, zanim będą mogli w pełni cieszyć się życiem małżeńskim.

Czy jest to prawdziwa miłość, czy może decyzja podyktowana innymi czynnikami? Bez względu na odpowiedź, historia Marianny i Kevina jest dowodem na to, że miłość może być nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Jedno jest pewne: w świecie social mediów, gdzie wszystko jest na widoku, trudno jest ukryć nawet najbardziej kontrowersyjne historie.