in

Lekarze wyciągnęli jej to z ucha. Teraz przerażona kobieta apeluje o ostrożność.

Pewna kobieta zorientowała się, że coś utknęło w jej uchu. Po 40 minutach udała się do szpitala, aby lekarze stwierdzili, co jest nie tak. Uznała, że nie ma na co czekać. Była przerażona swoim stanem i tym, co mogło stać się bez pomocy specjalistów.

Gdy prawda wyszła na jaw, kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zaapelowała na TikToku o to, by inni w takiej sytuacji niezwłocznie skontaktowali się z lekarzem.

Wyciągnęli jej to z ucha

Keenan podzieliła się swoją szokującą historią na TikToku. Opowiedziała o tym, że coś utkwiło w jej uchu. Uznała, że wydmucha nos, aby tego czegoś się pozbyć, ale na nic się to zdało. Uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do szpitala.

Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co jej się przytrafiło. Z ucha wystawały… nóżki karalucha. Całe szczęście, pozbycie się insekta nie było skomplikowane. Zrobiono to pęsetą.

„To było straszne. Lekarz powiedział mi, że karaluchy nie chodzą do tyłu. Nie wiem, co w takim razie zrobiłby dalej. Chyba po prostu szedłby dalej i szedł, dopóki nie dostałby się do mojego mózgu. Nie wiem, ale to tak bardzo bolało” – żali się Keenan.

W wyniku obecności insekta w uchu pacjentka wymiotowała trzy razy. Z pewnością nie zapomni tego przeżycia.

Internauci zarzucili kobiecie, że skoro ma w domu karaluchy, to za rzadko w nim sprząta. Keenan odparła jednak, że mieszka w Georgii, gdzie pojawiają się one nawet w czystych mieszkaniach.

Niektórzy stwierdzili, że skoro w domu kobiety zaległy się karaluchy, musi bardzo rzadko w nim sprzątać. Sama Keenan broniła się, że mieszka w Georgii, gdzie te insekty stanowią powszechny problem i można je znaleźć dosłownie wszędzie.

Inni internauci skupili się na tym, że być może w uchu kobiety zalęgły się jaja. Kobieta uspokoiła ich, mówiąc, że lekarz pozbył się wszystkiego.

Obejrzyj szokujące wideo poniżej!

@keenanslife Wait for it! Super fun way to start your morning at 4am. This friend wanted to move in… #probablywonderinghowigothere #LaurelRoad4Nurses #ShowYourJO ♬ original sound – Keenan artelli

Źródło: o2pl