in

Mieli ślub swoich marzeń. Dzień później mąż zażądał rozwodu. Powód nie mieści się w głowie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że prawdziwa miłość istnieje i niejedna osoba to czytająca doświadcza jej w swoim codziennym życiu. Czasem jednak, mimo iż jesteśmy niemal pewni, że szczęście zapukało do naszych drzwi, dzieje się coś, co w momencie burzy nasze życie i zmusza do postawienia sobie pytań: czy to na pewno to?

Pewna kobieta była przekonana, że doznaje uczucia „jak z bajki”. Niestety niemal od razu po ślubie ukochany porzucił ją za namową zazdrosnej teściowej. Zrozpaczona postanowiła, że opowie swoją historię na TikToku.

Historia nieszczęśliwej miłości

Dzień ślubu powinien być jednym z najwspanialszych dni w życiu zakochanej pary. Potrafi być jednak także prawdziwym koszmarem. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna kobieta, która nie mogła uwierzyć w to, co zrobił jej mąż – rzucił ją dzień po uroczystości. Wszystko przez zazdrosną teściową, która nie mogła wytrzymać, że kobieta jest z jej synem.

Jillian Kotzer, bo tak właśnie nazywa się panna młoda, ma na swoim koncie prawie 3 mln polubień od użytkowników platformy i ponad 25 tysięcy komentarzy za sprawą historii, którą opowiedziała.

Była w szoku, że mężczyzna tak nagle zmienił zdanie i to w takich okolicznościach. Powód jego decyzji rozłożył ją na łopatki – teściowa była zła, że syn nie poświęca mamie tyle czasu, co żonie. Matka postawiła warunek: albo ona, albo Jillian. Mężczyzna wybrał mamę.

„Zdjął obrączkę i porzucił mnie dosłownie dzień po ślubie” – opowiada na nagraniu kobieta.

Rodzina pana młodego zażądała od Jillian, aby natychmiast zabrała swoje rzeczy i opuściła dom. Było to bolesne dla kobiety, a powrót do rodzinnej Kanady bardzo skomplikowany ze względu na obowiązującą kwarantannę.

Teściowa zabroniła synowi spotykania się z kobietą. Z racji tego, że mężczyzna sam przeprowadził się do innego państwa, rozwód może odbyć się za około trzy lata. Nasuwa się jeden wniosek: gorzej być nie może…

@jillian_diana

true story. #fyp #foryoupage #putyourfingerdown #HurtMyFeelings #SongOfTheSummer

♬ original sound – Jillian

Źródło: o2.pl