fot. facebook/Edgar Oliveira
in

Związał się z ciężarną kobietą. Został zalany falą hejtu za to, że chce wychować cudze dziecko

Nie ma wątpliwości co do tego, że nie każdy łatwo nawiązuje nowe znajomości. Często boimy się braku akceptacji i tego, że dana osoba może nas zranić. Jeśli jednak kogoś pokochamy, godzimy się z całym jego bagażem doświadczeń. Chcemy go wspierać i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby nas przy nim nie być.

Pewien mężczyzna spotkał na swojej drodze kobietę, która była spełnieniem jego najskrytszych marzeń. Usłyszał od niej jednak, że jest w ciąży. Jego reakcja wzruszyła internautów.

Historia prawdziwej miłości

Caroline Oliveira z Brazylii była dla Edgara Costy kobietą ze snów. Na początku ich znajomości nie zdawała sobie sprawy z tego, że była w ciąży z poprzednim partnerem. Myślała, że dopiero gdy spotka mężczyznę swojego życia, założy z nim rodzinę.

„Byłam zmęczona wykorzystywaniem. Zraniono mnie i nie szanowano. W tych związkach nie było zaufania. Poprosiłam więc Boga, aby w miom życiu pojawił się mężczyzna, który wie, jak należy traktować kobietę. Kogoś kto będzie mnie szanował, kto ma takie same priorytety w życiu, jak ja i chce założyć rodzinę”– zwierzyła się Caroline, jak podaje Crescer.

Gdy poznała Edgara, czuła, że to właśnie jest miłość jej życia.

„Tydzień po tym, jak go poznałam postanowiliśmy umówić się na spotkanie. Tak więc tego dnia, jeszcze tego nie wiedząc, spotkałam miłość mojego życia…” – powiedziała.

Edgar dowiedział się, że Caroline jest w ciąży. Mógł zakończyć znajomość, jednak postanowił pokochać także dziecko, które było w drodze.

„Poznałem Caroline i przez zaskoczenie dowiedziałem się, że jest w ciąży. Wow, trochę się przeraziłem! Boże, czy w taki sposób mam zostać ojcem?” – mówił 27-latek.

Mężczyzna wiedział, że warto zawalczyć o Caroline.

„Po prostu zakochałem się w kimś, kto był w ciąży” – przyznał.

Większość osób była zachwycona postawą Edgara, jednak pojawiły się też głosy krytyki – głównie od innych mężczyzn.

„Niestety, wśród wielu pozytywnych i wspierających komentarzy pojawiły się również te negatywne. Większość z nich pochodziła od mężczyzn i nie rozumiem, dlaczego tak bardzo im się to nie spodobało” – powiedział Costa.

Nawet najbliżsi mężczyzny ostrzegali go przed związkiem z ciężarną kobietą. Edgar nie chciał ich jednak słuchać.

„To wszystko stało się bardzo naturalnie i kiedy to zrozumiałem, byłem już emocjonalnie zaangażowany w tę ciążę i w to, by zaopiekować się nimi i zrobić wszystko, co mogę” – dodał.

Para wzięła ślub pod koniec 2021 roku. Niedługo potem na świecie pojawiła się Lara.

„Jestem zakochany w tych dwóch kobietach i zrobię dla nich wszystko, co w mojej mocy” – przyznał mężczyzna.

Caroline jest wdzięczna za to, co robi dla niej ukochany.

„Dzięki Bogu miałam przy sobie tę wspaniałą osobę, która mi pomagała, motywowała, wspierała w każdej minucie tej chwili. Gdyby go tam nie było, z pewnością byłoby trudniej przejść przez to wszystko.” – mówiła.

„To on dziękował mi, że pozwoliłam mu uczestniczyć w porodzie, ale to ja jestem mu niezmiernie wdzięczna, że zgodził się na to i był ze mną w tym momencie” – podkreśliła Caroline.

Podziel się tą niezwykłą historią z innymi!

źródło: newsner.com