Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in

Wyszła za mąż za nieznajomego. Oboje są zdania, że to najlepsza decyzja ich życia

Niektórzy mogą to nazwać szaleństwem, inni romantycznym zrywem, ale historia ślubu Danielle i Gunnara brzmi jak z filmu miłosnego. Para poznała się jako nieznajomi i zaledwie dwa tygodnie później stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz są razem, mówiąc, że nigdy nie byli tak szczęśliwi.

To wyjątkowe podejście do zawierania małżeństwa wywołuje mieszane uczucia. W czasach, gdy większość par spędza lata na poznawaniu się i budowaniu związku, Danielle i Gunnar zdecydowali się na błyskawiczną decyzję. Dla nich jednak było to coś naturalnego, a ich historia jest dowodem na to, że miłość może przyjść niespodziewanie i zaskoczyć nas swoją siłą.

Nietypowa historia miłosna

Gunnar postanowił poszukać kobiety dla siebie na TikToku. Każda z kandydatek miała nagrać filmik, w którym opowiada o tym, dlaczego to właśnie ona powinna zostać dziewczyną 26-latka. Sam mężczyzna traktował to wszystko z przymrużeniem oka, ale los chciał, że właśnie w ten sposób poznał Danielle.

Wiele kobiet zgłosiło się jako potencjalne kandydatki, ale to Danielle wyróżniła się spośród nich swoim niepowtarzalnym nagraniem. Jej odwaga i pewność siebie przyciągnęły uwagę Gunna, który nie mógł oprzeć się jej urokowi.

@danielleandgunnar Throwback to the day we married a stranger 🥺 @daniiiellelele #lifesagame #livefree #vanlifetravel ♬ ghost town voice memo (full version out now) – chloe george

Nie minęło wiele czasu od pierwszego spotkania Danielle i Gunna, gdy para postanowiła zostać małżeństwem. W dniu walentynek w 2021 roku, w Las Vegas, obydwoje powiedzieli sobie „tak” w intymnej ceremonii. Wielu może przerażać takie tempo, ale dla Danielle i Gunna było to naturalne. Byli pewni swoich uczuć i gotowi do podjęcia ryzyka, aby być razem.

Małżeństwo świetnie się dogaduje.

„Mamy te same podstawowe wartości. Mimo że nasze osobowości są różne – w głębi duszy jesteśmy tacy sami” – tłumaczy Danielle.

Para dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, pokazując, że czasami miłość przychodzi w najmniej oczekiwany sposób i może być jeszcze bardziej wyjątkowa ze względu na swoją niekonwencjonalność.

@danielleandgunnar Some may say it was dumb, we say… well yeah, obviously haha. 😅 #marriedatfirstsight #loveisblind #couplegoals #marriedastranger ♬ In the Bosom – Sweet After Tears

Źródło: radiozet.pl