in

Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach bezradnej matki. „Chciałam dać jej nauczkę” – wyjaśniła…

Bezdomne zwierzęta możemy spotkać na każdym kroku. Problem ten dotyczy jednak przede wszystkim biedniejszych państw. Mimo iż z pewnością można znaleźć tam ludzi o dobrym sercu, fakt jest jeden – nigdy nie zdoła się pomóc każdemu.

Oprócz bezdomności jeszcze gorszym zjawiskiem jest okrucieństwo wobec zwierząt. Ludzie, którzy, nie dość, że nie pomagają zwierzakom w znalezieniu domu, w którym dostałyby trochę miłości, traktują je jak zabawki, z którymi można robić wszystko.

W ogromnym kraju, jakim są Indie, na ulicach każdego dnia można spotkać mnóstwo bezdomnych psów. Szacuje się, że zwierząt pozostawionych na pastwę losu jest nawet parę milionów. Stale muszą toczyć walkę o to, aby znaleźć coś do jedzenia czy ukryć się w razie niebezpieczeństwa.

Te bezdomne psy nie są zagrożeniem dla ludzi. Walczą o przeżycie, tułając się po ulicach. Każdy z nich marzy o tym, że któregoś dnia jakiś przechodzeń go przygarnie.

Historia zaczyna się w chwili, gdy suczka, mająca około czterech lat, rodzi 8 szczeniąt przed posiadłością pewnej Hinduski. Sytuacja ta bardzo irytuje kobietę.

Nie zastanawia się nawet przez chwilę – bierze szczeniaki, jednego po drugim i uderza nimi o kamień, aż uśmierca wszystkie.

Ich mamusia, nazwana potem Ammu, obserwowała całą tę sytuację, stojąc obok mordowanych dzieci.

Kobieta zakopała szczeniaki na znajdującym się nieopodal polu.
 
Times of India doniosło, że mamusia szczeniaków biegała wokół kobiety, usilnie chcąc uratować dzieci, jednak była bezradna.
 

 
Kiedy zapytano Hinduskę, dlaczego zamordowała dzieci tej suczki, odpowiedziała, że musiała dać jej nauczkę.
 
,,Niech zapamięta to, co zrobiłam i nie zbliża się już nigdy więcej do mojego domu.”
 
Niebawem po całej sytuacji pojawiła się policja, która aresztowała kobietę. A co się działo w tamtym momencie z biedną suczką? Wciąż wierzyła w to, że odzyska swoje dzieci. Odkopywała ziemię, żeby móc je jeszcze uratować.
 
Hindusce na szczęście nie uszło to na sucho. Ma stanąć przed sądem. Przewidziane jest dla niej nawet 5 lat więzienia.
 
Gdyby kamery z monitoringu nie nagrały tej sytuacji, kobieta pozostałaby bezkarna. Jednak policjanci mają dowód, który nie budzi wątpliwości.
 
Aż ciarki przechodzą, kiedy pomyśli się, że ktoś mógł zrobić coś takiego! Zdecydowanie nie uważamy, że to ,,nauczka” dla suczki. To bestialstwo!
 
Całe szczęście zostanie ukarane i może okaże się być ,,nauczką” dla tej kobiety.
 
Koniecznie udostępnij ten artykuł, jeśli się z tym zgadzasz!