in

Wrzuć torebkę herbaty do toalety. Jej zastosowanie zaskakuje!

Dobre gospodynie domowe wiedzą, że do wysokiej jakości czyszczenia kanalizacji w domu nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie chemikalia. Aby przywrócić umywalkę i muszlę klozetową do pierwotnej bieli, możesz użyć jednego przebiegłego triku.

Pijąc herbatę za każdym razem, nie spiesz się, aby wyrzucić zużytą torbę: okazuje się, że takie odpady ułatwią sprzątanie domu.

Sklepy mają ogromny wybór produktów, za pomocą których można usunąć uporczywy kamień i osad. Jednak wszystkie zawierają szkodliwe niebezpieczne składniki chemiczne.

Torebka na herbatę to niedrogi, a jednocześnie bezpieczny produkt, który z łatwością eliminuje osad na zlewie lub w toalecie, który pozostawia woda.

Aby usunąć nieprzyjemny osad, konieczne jest przymocowanie kilku wilgotnych worków do brudnych obszarów. Po odczekaniu dwudziestu minut musisz wyjąć torebki z herbatą i przetrzeć traktowaną powierzchnię za pomocą gąbki. Nie należy pozostawiać torebek na zbyt długo, bo wszystko będzie miało odwrotny skutek – ciemny napar może odbarwić muszlę, zamiast ją wyczyścić.