in

Dostała smsa „Wiesz, że Twoja córka chodzi z czarnoskórym facetem?” – Odpowiedź matki porusza do łez.

Heather Boyer otrzymała wiadomość – ktoś ze znajomych zapytał się jej, czy jest świadoma tego, że jej córka spotyka się z czarnoskórym mężczyzną. Odpowiedzi nie wysłała osobie, która zadała pytanie, lecz udostępniła ją publicznie na fanpage’u Love What Matters i wzruszyła tym tysiące ludzi.

„Dziś moja córka zmieniła swoje zdjęcie profilowe. Po 5 minutach dostałam wiadomość… „Twoja córka spotyka się z czarnym chłopcem, wiesz o tym?”
Cały dzień zajęło mi wymyślenie odpowiedzi, której nie wysłałam osobiście. Pomyślałam, że będzie lepiej, gdy podzielę się nią publicznie.”

„Tak naprawdę, wiedziałam o partnerze mojej córki, ale kolor jego skóry nie określa, kim on jest. Tylko to, jak traktuje on moją córkę. Moja córka spotyka się z chłopcem, który przychodzi do mojego domu i okazuje mi wielki szacunek (a to ma dla mnie wielkie znaczenie). Zawsze mówi dzień dobry, zawsze mówi „proszę Pani”, rozmawiamy o piłce nożnej i baseballu, mówi do widzenia, kiedy odchodzi, i ani razu nie okazał mi braku manier i szacunku. ”

„Widzę, że moja córka spotyka się z chłopcem, który traktuje ją dobrze. Zabiera ją na randki, na mecze, do restauracji… nie do klubu lub imprezowanie w weekendy. ”

„Widzę, że moja córka spotyka się z chłopcem, który zabiera ją do kościoła. W każdą niedzielę. Gra w zespole, spędza czas z rodziną. Ilu młodych mężczyzn w dzisiejszych czasach czyni kościół priorytetem? To rzadkość.”

„Nie przeklina, nie bije jej, nie okłamuje ani nie zmusza jej do płaczu. Czy wolałabym umówić córkę na randkę z białym chłopcem, aby uchronić ją przed spotykaniem z chłopakiem innej rasy? Absolutnie nie.”

„Więc to moja odpowiedź na pytanie, które mi zadano. I wiem, że ludzie mają własne zdanie, ale to, że moja córka ma kogoś, kto ją kocha i traktuje ją jak królową, czyni mnie szczęśliwą. To jest coś, czego nigdy nie miałam w swoim życiu i cieszę się, że ją spotkało takie szczęście.”

Heather ma rację.

Żadna osoba nigdy nie powinna być definiowana przez kolor skóry lub wygląd, ale przez to, co ma w środku. To, jak traktujesz innych, szacunek, który okazujesz, i wszystkie niesamowite części twojej osobowości, to one tak naprawdę pokazują kim jesteś. Nie powierzchowne rzeczy.

Córka Heather ma szczęście, że znalazła kogoś takiego. Wyglądają na bardzo szczęśliwych razem i pod koniec dnia to, co inni myślą, nie ma większego znaczenia. Kiedy zasypiasz u boku osoby, którą bardzo kochasz, cała negatywność ze strony innych ludzi, wydaje się zanikać… Sprawdź piękne zdjęcie szczęśliwej pary poniżej.