in

W czasie ulewy pies dostrzegł na ulicy przemoczonego kotka. Jego reakcja zwaliła właścicielkę z nóg!

Zdawałoby się, że psy i koty zazwyczaj nie żyją ze sobą w zgodzie, ale jak się okazuje – mogą sobie nawet pomagać! Widok psa, który pomaga kotu jest po prostu rozbrajający.

Mały kociak stał na dworze, przerażony i zmarznięty w czasie ulewy. Z pewnością nie wiedział, co ma ze sobą zrobić i nie liczył na to, że ktoś mu pomoże, tym bardziej że w czasie ulewy ciężko o człowieka na ulicy. Stał się jednak cud. Pomógł mu… pies! Wszystko zostało nagrane przez jego właścicielkę.

Kiedy pies zobaczył na horyzoncie małego bezbronnego kotka, który wygląda, jakby bał się własnego cienia, wiedział, że musi coś z tym zrobić. Pomoc w królestwie zwierząt jest czymś naturalnym, a historia tej dwójki to żywy dowód!

To niesamowite nagranie opublikowane na kanale Happily obejrzało już około 1,5 miliona internautów.

Pies przyszedł na ratunek

Drobna Hazel rasy york mieszka ze swoja właścicielką Moniką Burks w Abilene w Teksasie. Będąc na dworze, nie mogła przejść obojętnie obok cierpienia małego kotka. Zaprowadziła go do domu, co chwilę zerkając na to, czy kotek się nie zgubił i czy idzie za nią. Właścicielka Monika wszystkiemu się bacznie przyglądała i nagrywała – gdy zmoczona dwójka bezpiecznie trafiła do domu, kobieta wiedziała, że nie dopuści do tego, by kot znowu trafił na ulicę.

Ostatecznie został on adoptowany przez brata Moniki. Teraz ma na imię Sheba i często spotyka się ze swoją przyjaciółką Hazel.

Obejrzyj to wzruszające nagranie i podziel się nim z bliskimi!

Źródło: Wamiz