in

Znajoma opublikowała zdjęcie 3-latki. Godzinę po tym, 50 policjantów podjechało pod jej dom.

Niektóre dzieci, nawet tak małe jak 3 letnia Hannah, mogą zadziwić konsekwencją swoich fascynacji.

Hannah Pasley z Kansas uwielbia policjantów. Odkąd zaczęła mówić, uparcie twierdzi, że w przyszłości zostanie policjantką. Jest szczęśliwa gdy widzi policyjny mundur i sama o takim marzyła. Rodzice Hannah nie należą do takich, którzy spełniają każdą zachciankę, pędząc do sklepu po każdy kaprys swojego dziecka. Uczą dziewczynkę, że na spełnienie marzeń trzeba zapracować.

Pomogli jej urządzić stoisko z lemoniadą przed domem, gdzie mała w towarzystwie opiekunów, sprzedawała orzeźwiający napój. Rezolutna 3-latka jest maskotką okolicy, więc sąsiedzi przyszli skorzystać z oferty Hannah i pomóc spełnić jej marzenia.

Wtedy jej ciocia, przyjaciółka rodziców, zrobiła jej zdjęcie i opublikowała na facebooku post o treści:

„Chciałam Was prosić o przysługę. Jeśli macie wśród znajomych policjantów, powiedzcie im, że pewna 3-latka sprzedaje lemoniadę, żeby kupić sobie strój policjantki. Uwielbia policję i na pewno ucieszy się widząc jednego ze swoich bohaterów”.

Ludzie zaczęli udostępniać masowo post. Poruszył serca policjantów. W ciągu niespełna godziny pod dom Hannah podjechało ponad 50 policjantów różnych służb.


 
Wszyscy chcieli sprawić jej radość kupując od niej lemoniadę, pozwalając jej wsiąść do radiowozu, a jeden zespół przywiózł jej od razu kostium policjantki.
 

 
Nie trzeba mówić jak Hanaah była szczęśliwa. Ukochani policjanci pomogli spełnić jej marzenie.
 

 
Policjanci mówią, że tak uparta 3-latka wyrośnie na świetną policjantkę. Żałowali, że większość z nich zakończy już wtedy służbę…