in

Matka żegna się z synkiem w budzącym emocje filmie. Tłumaczy dlaczego oddaje go do adopcji.

Hannah Mongie, matka z Utah opublikowała wideo, które nakręciła dla swojego syna dwa lata temu.

W wieku zaledwie 18 lat, Hannah podjęła bardzo trudną decyzję, oddania swojego syna Taggerta do adopcji.

W budzącym silne emocje filmie wyjaśnia, dlaczego podjęła tak trudną decyzję.

Hannah poznała ojca Taggerta, Kaydena w 2013 roku. „Był na misji i wrócił do domu w kwietniu 2015 roku”, mówi Hannah na filmie. „Umawialiśmy się przez jakiś czas, aż w końcu dowiedziałem się, że jestem w ciąży z Tobą. Pokochał Cię od samego początku. „

Jak większość ciężarnych matek, Hannah poszła w 8-tygodniu na badanie usg i wpadła w zachwyt, słysząc bicie serca swojego syna. Po wizycie natychmiast zadzwoniła do Kaydena. „Wysłałam mu wiadomość, a on był tak podekscytowany, że to usłyszał. Nie mógł być bardziej szczęśliwy i miał nadzieję, że będziesz chłopcem, że nauczy Cię grać w baseball i wielu innych rzeczy „– wyjaśnia przez łzy na filmie.

Wkrótce potem, w tragicznym zrządzeniu losu, Kayden zmarł we śnie z przyczyn naturalnych.

„Od dnia, w którym umarł Twój tatuś, miałam najgorszy czas w swoim życiu. Rozważając umieszczenie Cię w innej rodzinie pękało mi serce, bo byłeś moim ostatnim kawałkiem Kaydena.” – wyznała. „Ale pewnego dnia obudziłam się i po prostu wiedziałam, że masz być z kimś innym.”

Kiedy Hannah poznała Brada i Emily Marsh, przybranych rodziców Taggerta, od razu ich pokochała. Bardzo zbliżyła się do Emily, pomagała jej nawet urządzać pokój Taggerta.

Podczas gdy Hannah była szczęśliwa, że jej syn idzie do dobrego domu, sytuacja była nadal bardzo trudna i ciężka. „Przez całą ciążę czekałam jedynie na te dwa dni, które mogłam z Tobą spędzić”, mówi mu.


 
„To ostatnia godzina z tych dwóch dni… Chcę tylko, żebyś wiedział, że bardzo Cię kocham. Bardziej niż kiedykolwiek kochałam jakiegokolwiek człowieka na całym świecie. „
 
„Chciałam tylko przekazać Ci, że Cię kocham i podjęłam tę decyzję wyłącznie z miłości. Gdybym Cię nie kochała, nie byłoby mi teraz tak ciężko”.
 

 
To bardzo smutne, że musiało się wydarzyć, ale ta historia ma szczęśliwsze zakończenie niż myślisz.
 

 
Taggert ma teraz półtora roku. On i jego nowa rodzina mieszkają dziesięć minut drogi od Hannah, która odwiedza go raz w miesiącu. Wspólnie ustalili taki grafik by nie zaburzać sytuacji rodzinnej Tagga i jego rodziców, ale utrzymać kontakt z mamą i świadomość chłopca, że Hannah jest jego biologiczną matką.
 

 
Emily, przybrana matka, powiedziała „Nigdy nie będzie musiał się zastanawiać, czy jego matka opuściła go. Nigdy nie będzie czuł się porzucony. „
 
„Zawsze będzie wiedział, że mama, która go urodziła powierzyła go mojej opiece z bezgranicznej miłości”.
 

 
Zobacz nagranie i posłuchaj słów Hannah:
 

 
Udostępnij to znajomym i rodzinie.