in

Wzięli ślub mimo wielu przeszkód. Ale nie spodziewali się, że po ceremonii spotka ich coś tak potwornego

Pewna para po kilkuletnim związku przepełnionym miłością i wspólnie spędzonymi pięknymi chwilami postanowiła wziąć ślub. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie jest to do końca zwykła para. Zakochani nie spodziewali się, że po ślubie spotka ich coś takiego.

Każda para, która bierze ze sobą ślub, chce spotkać się z akceptacją ze strony swoich bliskich, jednak nie wszystkie reakcje zawsze są pozytywne. W tym wypadku wielu osobom nie podobała się ta znajomość i wiele osób nie rozumiało, jak to możliwe, że ci ludzie są razem.

Historia miłości, która wzrusza do łez

Shane Burcaw i Hannah Aylward są parą youtuberów. Poznali się w 2016 roku za inicjatywą Hannah, która napisała do mężczyzny po tym, jak zobaczyła jego filmik. Była poruszona jego historią i tym, co przeszedł – od urodzenia cierpiał na rdzeniowy zanik mięśni. Lekarze nie wróżyli mu same najgorsze rzeczy, jednak teraz ma 28 lat i cieszy się życiem. Niestety, choroba zmusza go do życia na wózku inwalidzkim, zaakceptowania wykrzywionego ciała i tego, że nie do końca może samodzielnie funkcjonować.

Niepełnosprawność nie odstraszyła Hannah, która widziała w 28-latku prawdziwego bohatera. Zakochała się w nim przez poczucie humoru i to, jakie miał podejście do życia pomimo trudności. Po dwóch latach związku para postanowiła wziąć ze sobą ślub. Oboje wiedzieli, że łączy ich szczególna więź. Teraz mieszkają razem i mają kanał na YouTube, który śledzi ponad 700 tys. internautów.

Kiedy para postanowiła podzielić się na Instagramie wspaniałą wiadomością dotyczącą ich ślubu, nie spodziewała się takich reakcji. Choć większość osób gratulowała im i cieszyła się z ich szczęścia, znaleźli się też tacy, którzy nie rozumieli, jak to możliwe.

„W piątek, 4 września, poślubiłam miłość mojego życia. To nie było wielkie wydarzenie, jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealne. Shane i ja nie możemy się doczekać, kiedy będziemy świętować z naszymi rodzinami osobiście. Mam ogromne szczęście, że jestem teraz żoną najwspanialszego faceta, jakiego znam” – pisze Hannah pod pierwszym zdjęciem ze swoim mężem.

Oprócz gratulacji pojawiły się stwierdzenia, że kobieta wyszła za mąż dla pieniędzy i że to niemożliwe, że chciałaby być naprawdę z kimś takim. Przecież jest piękna i może mieć każdego:

„Jak on znalazł taką laskę” – czytamy.
 
„On musi być bardzo bogaty” – stwierdza inny internauta.
 
„Dziwne, naprawdę dziwne”

 
A Wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: pikio.pl, Instagram