Screenshot: Youtube/USA TODAY
in

Ksiądz prosi pannę młodą, aby zrobiła miejsce dla siostry. Wtedy pan młody zaskoczył wszystkich gości!

Ashley jest dziewczyną, która od zawsze chciała mieć siostrzyczkę. Kiedy w końcu jej marzenie się spełniło i na świat przyszła Hannah, było to dla niej ogromnym szczęściem.

Po pewnym czasie Ashley doszła jednak do wniosku, że Hannah jest traktowana nieco inaczej niż inni ludzie – wszystko za sprawą zespołu Downa. Siostra była chora również na cukrzycę. Jednak Ashley nie przeszkadzało to, że na jej siostrę ,,dziwnie patrzą”. Zabierała ją wszędzie, gdzie tylko mogła. W końcu marzyła o kimś takim jak ona.

Kiedy Ashley poznała swoją miłość, Willa, jej stosunki w siostrą w żadnym razie nie uległy zmianie. Powiedzieć, że została ona zaakceptowana przez Willa to zdecydowanie za mało! Mężczyzna wręcz pokochał ją jakby była jego siostrzyczką. Któregoś dnia postanowił zrobić dla niej pewien prezent…

Mężczyzna oświadczył się ukochanej, ale miał również pytanie do Hannah… Postanowił paść przed nią na kolana i zapytał, czy zostanie jego najlepszą przyjaciółką na świecie! Ale to nie wszystko… Podczas ślubu Will wtajemniczył księdza w pewien plan dotyczący Hannah.

Ksiądz miał zapytać Hannah:
,,Czy ty, Hannah, obiecujesz być do końca życia najlepszą przyjaciółką Willa, dbać o niego i śmiać się razem z nim?”

Rzecz jasna, taką samą obietnicę złożył Will.

To, jak zachował się Will, jest wystarczającym dowodem na to, by stwierdzić, że bardzo kocha swoją Ashley i jej siostrzyczkę.

Jeśli też jesteś pod wrażeniem tego, jak zachował się Will, koniecznie podziel się artykułem!