in

Uczeń dostał w szkole do jedzenia coś naprawdę obrzydliwego. Dyrektor wyjaśnia oburzającą sytuację

Jedzenie drugiego śniadania w szkole to coś, co z pewnością dobrze wspominamy. To czas na kontakty towarzyskie z przyjaciółmi oraz dzielenie się plotkami o życiu szkolnym.

Rodzice oczekują pewnego poziomu jakości, jeśli chodzi o to, co ich dzieci mogą zakupić w sklepikach szkolnych oraz dostać na stołówce. Nikt nie prosi o gwiazdkę z nieba – chodzi po prostu o chęć uniknięcia śmieciowego jedzenia.

Zastanów się więc, czy autor tego zdjęcia został dobrze potraktowany trzy lata temu w szkole w DuBois w Pensylwanii w USA. Nie trzeba dodawać, że ten obraz powoduje mnóstwo emocji na Facebooku.

Zgodnie z Daily Mail samo zdjęcie stało się natychmiastową sensacją w Internecie. Lokalna stacja telewizyjna WJACTV relacjonowała tę historię.

Jak widać, danie ma ciemnobrązowo-szary kolor, z niewielką plamką widoczną na powierzchni.

Dr Luke Lansberry, kierownik szkoły rejonowej w okolicy, powiedział WJACTV, że powodem takiego a nie innego wyglądu jedzenia jest to, że jest ono gotowane w wysokiej temperaturze.
 
„Pracownicy gastronomii gotowali hamburgery w temperaturze 170 stopni, kiedy zwykle trzeba je gotować tylko w temperaturze 155 stopni.” – powiedział Lansberry w WAJC TV.
 
„Istniała duża szansa, że ​​hamburger był rozgotowany i wiele wewnętrznych składników wypłynęło z tego poziomu ciepła”.
 
Choć Lansberry był przekonany, że szkoła nie zrobiła nic złego, obiecał, że hamburgery znikną z menu.
 
„Nasz dyrektor ds. Usług żywieniowych powiedział nam o sytuacji i wyjaśnił, że nie zaakceptujemy tego produktu w szkole, tylko po to, by mieć pewność, że mamy dobrej jakości jedzenie.” – powiedział.
 
Możemy tylko mieć nadzieję, że w przyszłości dzieci otrzymają lepsze jedzenie!
 

 
Co myślisz o hamburgerze podanym uczniowi? Daj nam znać w komentarzu!
 
I nie zapomnij podzielić się tą historią na Facebooku!

Miniaturka: lejeune.marines.mil