in

Wierni przeżyli szok – zamiast księdza na ołtarzu stanęła gwiazda disco polo. Ten występ zapamiętają na długo!

Fani muzyki disco polo przeżyli szok, biorąc udział we mszy świętej w niedzielę. Zamiast księdza na ołtarzu pojawił się znany i lubiany piosenkarz. Wierni nie zapomną długo tego, co się wydarzyło – to naprawdę niecodzienny widok!

Takiego występu nikt się nie spodziewał

W ostatnich miesiącach wszyscy, którzy uwielbiają koncerty, z pewnością nie mogli się pogodzić z myślą, że nie mogą się wybrać na któryś z nich i stać pod sceną, przeżywając wspaniałe chwile. Od niedawna jednak dochodzi do powolnego znoszenia obostrzeń i pojawia się szansa, że koncerty będą się odbywać tak jak kiedyś.

To, co stało się w jednym z kościołów w niedzielę, może być wspaniałą zapowiedzią powrotu do normalności. Fani muzyki disco polo mogli usłyszeć jednego z najpopularniejszych wykonawców. O kim mowa?

Oczywiście o Radosławie Liszewskim, wokaliście z zespołu „Weekend”, który stał się popularny dzięki takim hitom jak „Ona tańczy dla mnie”. Pojawił się on na koncercie w ramach Rycerskiej Mszy Świętej w Ciechocińskiej Kolegiacie. Zaprezentował tam jeden ze swoich najbardziej emocjonalnych utworów „Pieśń o Matce”.

Wierni byli zachwyceni

Tej mszy wierni na pewno nie zapomną. Zespół „Weekend” postanowił opublikować ten pamiętny występ w Internecie.

Koniecznie obejrzyjcie występ poniżej i dajcie znać, co o nim sądzicie: