in

Gwiazdor disco polo śpiewał hit na swoim weselu. Nagle dołączyła do niego babcia i goście oniemieli

Gwiazdor disco polo w czasie zabawy weselnej zrobił coś, czego internauci długo nie zapomną. Nagranie, które pojawiło się w sieci, nie pozostawi nikogo obojętnym. Możemy na nim zobaczyć muzyka za mikrofonem, a już za chwilę i babcię. Co się stanie, kiedy połączą siły? Sami zobaczcie!

Nikt nie wiedział, że sławny wokalista bierze ślub. Pozostawało to tajemnicą, fani dowiedzieli się o tym dopiero po ceremonii. W sieci pojawiło się kilka pięknych zdjęć, ale to nie one najbardziej przykuwają uwagę. Nagranie z wesela odbiera mowę. Podczas imprezy stało się coś, czego nikt się nie spodziewał.

Niesamowity duet na weselu

Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński zachwycił wszystkich nagraniem ze swojego wesela. Razem z fotomodelką, Karoliną Olszewską, postanowili wkroczyć na nową drogę życia. Po ceremonii pojawiło się w sieci kilka zdjęć i wszyscy myśleli, że to by było na tyle – miesiąc później na YouTube pojawił się jednak filmik.

Możemy na nim zobaczyć, jak Luka chwyta za mikrofon i wykonuje znany wszystkich utwór „Wolność” zespołu Boys, a chwilę później dołącza się do niego babcia pana młodego. Razem dają występ, którego nikt nie zdoła zapomnieć!

Nietrudno sobie wyobrazić, jak świetnie musieli bawić się goście, widząc, jak ta wspaniała dwójka śpiewa największy hit gwiazdora. Zobaczcie nagranie poniżej i podzielcie się nim ze znajomymi:

Źródło: YouTube