fot. zrzut ekranu z Baywatch
in

Była seksbombą ze „Słonecznego patrolu”. Aż ciężko uwierzyć, jak wygląda dzisiaj.

Erika Eleniak jest byłą gwiazdą „Słonecznego patrolu”. Grała tam Shaunię McClain Kramer, zachwycając widzów swoją niezwykłą urodą.

Aktorka pozowała m.in. dla Playboya. Nie cieszyła się jednak długo swoją silną pozycją – na plan wkroczyła Pamela Anderson i zastąpiła Erikę w kolejnych sezonach, sprawiając, że gwiazda odeszła nieco w zapomnienie.

Gdy zakończyła się jej przygoda ze „Słonecznym patolem”, Erika zagrała chociażby w „Liberatorze” u boku Stevena Seagala i Tommy’ego Lee Jonesa czy też w komedii Dennisa Hoppera „Eskorta”.

Ostatnim filmem z jej udziałem był „Absolute Zero” z 2005 roku. Po tym czasie gwiazda zamieszkała wraz z rodziną w Kanadzie i skupiła się na wychowywaniu dzieci.

Jak wygląda dziś?

Dziś kobieta pasjonuje się rozwojem duchowym i alchemią. W 2020 roku do sieci trafiły jej podcasty, w których poruszała tę właśnie tematykę.

53-latka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, co z pewnością sprawia prawdziwą radość jej fanom. Niektórzy nie mogą uwierzyć, jak zmieniła się na przestrzeni lat!

Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że wciąż jest piękną kobietą obdarzoną niezwykłym urokiem osobistym – tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Źródło: o2.pl