in , ,

Koralik lub groszek utknął w nosie twojego dziecka? Nie musisz biec do lekarza – znamy niezawodny sposób.

Małe dzieci niejednokrotnie udowadniają swoim rodzicom, że nie można ich spuścić z oczu chociażby na chwilę. Wystarczy, że zaczniemy z kimś rozmawiać albo zajmiemy się obiadem, a dziecko znajdzie sobie zajęcie… niekoniecznie dla niego bezpieczne.

Trzeba przyznać również, że dzieci są bardzo pomysłowe w swoich poszukiwaniach. Dajmy na to – wsadzają sobie koraliki do nosa. I co wtedy? Trzeba działać szybko!

Całe szczęście istnieje pewna sztuczka, o której można powiedzieć, że jest niezawodna. Możemy ją zobaczyć na poniższym wideo. Dziecko wsadziło sobie podczas posiłku groszek do nosa, ale jego tata wiedział, co robić.

Komentarze pod filmikiem mówią same za siebie – ta sztuczka działa, czego dowodem są zadowoleni rodzice. Nie muszą przejmować się tym, że trzeba będzie iść z dzieckiem do lekarza lub czekać w szpitalu na izbie przyjęć. Mogą dać sobie z tym radę sami!
 
Sztuczka naprawdę nie jest skomplikowana. Wystarczy, że zamkniesz swojemu dziecku drugą dziurkę w nosie palcem, a potem dmuchniesz mu w usta. Sami zobaczcie, jak łatwe jest to w praktyce!
 
Jeśli spodobała ci się ta metoda, podziel się nią ze swoimi znajomymi!