in ,

Ojciec wykopał grób i położył się w nim ze swoją córeczką. Powód doprowadza do łez.

Któregoś razu tata położył się w świeżo wykopanym grobie ze swoją 2-letnią córką. Powód takiego zachowania wyciska łzy z oczu. To, co przeżywa ta rodzina, po prostu nie mieści się w głowie. Los nie okazał się być dla niej zbyt łaskawy.

Aż trudno uwierzyć, że tata zdecydował się na wykopanie grobu i położenie się w nim ze swoim dzieckiem. Wielu internautów nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. To prawdziwa tragedia.

2-letnia dziewczynka pochodząca z prowincji Sichuan w Chinach cierpi na talasemię. To wyjątkowo poważne zaburzenie układu krwionośnego. Objawami, które pojawiają się przy tym schorzeniu są m.in.: niski poziom hemoglobiny we krwi, co sprawia, że komórki nie są dotlenione.

Rodzice dziewczynki zrobili dosłownie wszystko, aby przeżyła. Zdecydowali się nawet na kolejne dziecko, tylko po to, aby dokonać przeszczepu z krwi pępowinowej. Taki zabieg można wykonać, ale dopiero po porodzie, a parze zaczyna powoli brakować pieniędzy.

Od początku trwania choroby córki wydali już 11 tysięcy funtów na jej leczenie, biorąc pożyczki od znajomych. Teraz powoli tracą już nadzieję.

Załamany tata postanowił, że wykopie swojej córeczce grób i położy się tam razem z nią, aby oswoić się z miejscem, w którym jego ukochane dziecko będzie spoczywać. Każdego dnia dziewczynka ma okazję odwiedzić to miejsce razem ze swoją rodziną, która przygotowuje się na najgorsze.

Źródło: pikio.pl,The Sun Co UK