in

Firmy farmaceutyczne ukrywają przed nami owoc leczący raka. Każdy powinien o nim wiedzieć!

Wielu ekspertów z całego świata twierdzi, że ten owoc jest najsilniejszym pogromcą raka! Co najlepsze, stwierdzono, że jest 10000 razy mocniejszy, niż którakolwiek z innych konwencjonalnych metod leczenia raka.

Niestety cudowne właściwości tego owocu były trzymane w tajemnicy przez firmy farmaceutyczne, ponieważ mogłyby one szybko zbankrutować – nikt nie kupowałby już ich cudownych leków…

Owoc pochodzi z drzewa, które nosi nazwę Guanabana lub Graviola. Jest to nisko rosnące drzewo, którego owoce są słodkie i duże, mogą być spożywane na surowo, lub być wykorzystywane w produkcji ciast, napojów itp.

Drzewa Graviola rosną w ciepłym klimacie, a jego sok może skutecznie zapobiegać nowotworom. Warto również dodać, że Graviola nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych w porównaniu do chemioterapii.
grawiola-na-raka2x

Te owoce są wyjątkowo skuteczne w przypadku nowotworów, ale także zapewniają także różne inne korzyści zdrowotne. Jest to antybiotyk o szerokim spektrum działania – ma właściwości przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze. Graviola może skutecznie leczyć zaburzenia nerwowe, stres, depresję a także wyregulować poziom ciśnienia krwi.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat, powyżej 20 testów laboratoryjnych wykazało, że ekstrakt z tego owocu skutecznie zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 typów nowotworów, w tym raka trzustki, jajnika, okrężnicy, piersi czy prostaty.

Cudowne składniki tego owocu hamują wzrost komórek rakowych 10000 razy wydajniej, niż adriamycyna, która jest popularnym środkiem chemioterapeutycznym. Jednak, najważniejszym aspektem jego działania jest to, że nie ma wpływu na zdrowe komórki, niszczy wyłącznie komórki rakowe, w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod leczenia raka.

Źródło:healthyfoodhouse