in

Ukrył kamerę w sypialni, bo podejrzewał gosposię o kradzież. Ale takiego widoku się nie spodziewał…

Na stronie Reddit możemy znaleźć mnóstwo wyznań i historii, które spotykają ludzi wokół nas. Pojawiają się tam tajemnice publikowane pod fałszywymi pseudonimami, które niekoniecznie nadają się do opowiadania komuś w cztery oczy. Wybraliśmy dzisiaj jedną z nich:

Pewne małżeństwo postanowiło zatrudnić gosposię – studentkę pielęgniarstwa. Miała ona za zadanie sprzątać dom. Polecili ją dobrzy znajomi pary, którzy byli zadowoleni z jej usług.

Co knuje gosposia?

Któregoś razu w domu zaginął zegarek należący do pana domu. Szukał go w każdym możliwym miejscu, jednak na próżno. Był jednak pewien, że nie zgubił go poza domem – musiał się w nim znajdować. Kiedy zapytał gosposię, czy go nie widziała, dziwnym trafem nagle się znalazł.

„Gosposia powiedziała, że znalazła go za komodą. To było bardzo dziwne, bo wcześniej sprawdzałem to miejsce i zegarka tam nie było” – pisze mąż.

Później wydarzyło się jeszcze kilka podobnych sytuacji, przez które mężczyzna myślał o gosposi jako o złodziejce. Zawsze, po długich poszukiwaniach, przedmiot nagle znajdywał się, kiedy zapytał o niego gosposię.

Czuł, że kobieta coś kombinuje, dlatego postanowił, że zainstaluje w domu ukrytą kamerę.

To, co rzuciło mu się w oczy niemal od razu to to, że kobieta spędza nad wyraz dużo czasu w szafie w sypialni małżeństwa. Nic stamtąd jednak nie zniknęło – tylko torba z gadżetami erotycznymi była w innym miejscu niż zawsze. Nie wzbudziło to jednak żadnych podejrzeń mężczyzny.

Mąż się tego nie spodziewał

Kolejnego dnia musiał jednak pilnie wyjechać, żeby załatwić sprawy biznesowe i to, co zobaczył po powrocie, sprawiło, że osłupiał. Na nagraniu z ukrytej kamery widać było, jak gosposia wyciąga jeden z gadżetów z szafy i zaczyna jej używać na ich łóżku!

Chwilę później w sypialni pojawia się żona, która nie zwraca uwagi kobiecie, a wręcz przeciwnie – siada obok niej. Nie mija dużo czasu, a studentka zaczyna rozpinać spodnie jego żonie.

„Gosposia przybliżyła się do mojej żony, a po chwili jej głowa znalazła się między nogami mojej kobiety”

Mąż zwrócił jednak uwagę na to, że kobiety ani razu się nie całowały, więc ich stosunek był czysto „mechaniczny” – próbuje się w ten sposób pocieszyć. Nie spodziewał się, że jego żona była w stanie dopuścić się czegoś takiego. Z jednej strony był zły, a z drugiej podniecony.

„Moja żona jest wspaniałą kobietą. Do tej pory nie było w naszym związku ani jednego znaku świadczącego o nieszczerości lub niewierności…”

Mężczyzna miał świadomość, że jego żona miała fantazje z kobietami. Myśleli nawet o trójkącie, ale czegoś takiego się nie spodziewał. Czuł się oszukany, bo przecież żona mogła mu o tym powiedzieć. Napisał do niej SMS-a:

„Zamontowałem w naszej sypialni ukryta kamerę. Chciałem przyłapać gosposię na gorącym uczynku. I udało mi się – choć to co zobaczyłem, miało zupełnie inny przebieg, niż oczekiwałem. Nawet nie jestem na Ciebie wściekły, ale czuję się oszukany. Dlaczego to zrobiłaś? Przecież mogłaś mi powiedzieć o swoich planach, na pewno coś byśmy wymyślili…”

Źródło:Reddit, lifebuzz.com