fot. Freepik.com
in ,

Kobieta była pewna, że urodzi sześcioraczki. Gdy zaczął się poród, lekarze przeżyli szok

W ostatnim czasie miało miejsce coś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Pewna kobieta była pewna, że niedługo na świat przyjdą jej sześcioraczki. Doczekała się już bliźniaków, a teraz miał przyjść czas na jeszcze większą gromadkę pociech. Kiedy doszło do rozwiązania, na jaw wyszła jednak szokująca prawda. Nie mogli w to uwierzyć nawet lekarze.

Na świecie od czasu do czasu przydarzają się cuda, którym nie możemy się nadziwić. Tak właśnie było w tym przypadku!

Niespodzianka podczas porodu

Gosiame Thamara Sithole została poinformowana przez lekarzy, że urodzi sześcioraczki. Kobieta nie miała powodów, by myśleć, że może stać się inaczej – a jednak! Na świat przyszła nie szóstka, a dziesiątka dzieci – siedmiu chłopców i trzy dziewczynki. Zarówno lekarze, rodzina, jak i sama mama nie mogli wyjść ze zdumienia.

37-letnia kobieta nie miała pojęcia, że dozna w swoim życiu takiego zaskoczenia. Jej dzieci przyszły na świat w 29. tygodniu ciąży. Dopiero podczas cesarskiego cięcia okazało się, że będzie ich dziesięcioro.

Kobieta od razu została wpisana do księgi rekordów Guinnessa. To pierwszy taki przypadek w historii. Całe szczęście, dzieci przyszły na świat całe i zdrowe.

Szczęśliwa mama udzieliła wywiadu dla lokalnych mediów, w którym podkreśliła, że jej dzieci jeszcze przez jakiś czas będą pod opieką w szpitalu.

Podzielcie się tą niesamowitą informacją z innymi!

Źródło: o2.pl, iol.co.za