in

Przystawiła niemowlaka do szyby w zoo. To, co stało się chwilę później, obiegło już całą sieć.

Nie ma wątpliwości co do tego, że zwierzęta potrafią w cudowny sposób okazywać miłość i troskę. Idealnym przykładem na to jest nagranie z zoo z Bostonu, które w momencie stało się prawdziwym hitem sieci.

Możemy na nim zobaczyć goryla, który przygląda się dziecku trzymanemu w ramionach mamy. Zwierzę chce pogłaskać maluszka i wyciąga do niego rękę. Dzieli ich jednak szyba.

Niesamowite nagranie z zoo

Emmily Austin pewnego razu poszła do Franklin Park Zoo w Bostonie ze swoim 5-miesięcznym dzieckiem. Od niemowlęcia nie mogła oderwać wzroku gorylica Kiki.

Zwierzę było tak zafascynowane dzieckiem, że chciało pogłaskać je i złapać za rękę. Chłopiec w tym czasie słodko spał w rękach matki.

Na początku Emmily nie rozumiała, dlaczego gorylica tak bardzo interesuje się jej maluszkiem. Szybko jednak wyszło na jaw, że Kiki sama jest mamusią, która troszczy się o swoje pociechy. W pewnej chwili pokazała przez szybę swoje dziecko o imieniu Pablo. To piąte dziecko Kiki. Przyszło na świat w październiku.

„To było takie słodkie. Przez ponad pięć minut po prostu siedziała, obserwując go i wpatrując się w niego z miłością. Wyglądała po prostu na zakochaną. Pokazała swojemu dziecku moje dziecko. Można było zobaczyć emocje w jej oczach” – wspomina Emmily Austin.

5-miesięczny chłopiec Canyon niestety przespał całe spotkanie ze zwierzęciem, jednak mama podkreśla, że nie będzie to ostatnia wizyta w zoo.

Niezwykłe nagranie trafiło do sieci i zostało obejrzane już przez ponad pół miliona użytkowników.

„Zawsze żartujemy, że gdyby dziecko wpadło do jej wybiegu, Kiki by go nie oddała. Ona tak bardzo uwielbia dzieci” – przyznał dyrektor zoo John Linehan.

Obejrzyj wideo poniżej!