in ,

Goryle postanowiły zrobić to na oczach gości ZOO. Rodzice musieli odsunąć dzieci.

W ostatnim czasie w ZOO w Nowym Jorku miała miejsce sytuacja, obok której ciężko przejść obojętnie. Do sieci w momencie trafiło nagranie, które rozśmieszyło wielu internautów do łez, a innych – oburzyło i zniesmaczyło.

Nie ma wątpliwości co do tego, że takiego widoku nikt się nie spodziewał! Rodzice odchodzili ze swoimi dziećmi jak najdalej się dało, gdy tylko zobaczyli, z czym mają do czynienia.

Goryle w ZOO

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie był zachwycony, patrząc na goryle? Te niesamowite zwierzęta potrafią zaskakiwać, a niektóre z ich zachowań możemy łatwo porównać do naszych. Takiego widoku jednak nikt się nie spodziewał.

Rodzice, którzy tamtego dnia wzięli swoje dzieci na wycieczkę, z pewnością nie zapomną jej do końca życia. Jak się okazuje, goryle na oczach wszystkich zaczęły uprawiać… seks oralny! W sieci opublikowano nagranie, które w momencie wywołały niemałą burzę wśród internautów.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak zwierzęta bawią się ze sobą. W pewnej chwili jeden goryl kładzie się na ziemi, a po chwili dołącza do niego drugi. Najpierw się przytulają, a potem uprawiają seks, zupełnie nic nie robiąc sobie z obecności ludzi.

Żaden z gości nie miał pojęcia, że będzie świadkiem czegoś takiego, a już na pewno nie rodzice z dziećmi, którzy chcieli zapewnić swoim pociechom rozrywkę i czegoś ich nauczyć.

„Moja żona musiała trzymać się z dala od wystawy z moim śpiącym synem, więc chciałem nagrać dużo wideo. Wtedy wydarzyła się ta magia” – opowiada gość ZOO.

Warto wiedzieć, że według prymatologa Fransa de Waala małpy w różnoraki sposób okazują sobie miłość – dochodzi do stosunków seksualnych, a nawet wzajemnej masturbacji czy francuskiego pocałunku. Ekspert podkreśla, że samce i samice uprawiają seks zarówno heteroseksualny, jak i homoseksualny.

Źródło: o2.pl