fot. googlemaps
in

Mężczyzna z nudów oglądał Google Maps. Nagle spotkał tam kogoś, kto zmarł już dawno temu

Pewien internauta doznał prawdziwego szoku, po tym co zobaczył na Google Maps. Jego niezwykłą historię opisało Daily Star. Mężczyzna z nudów bawił się znaną aplikacją Google Street View. W pewnej chwili zobaczył na podglądzie swojego ojca, który zmarł siedem lat temu.

Zobaczył nieżyjącego ojca

Pewien mężczyzna z Azji nie miał co robić i uznał, że wejdzie na aplikację Google Street View. Nie miał pojęcia, że zobaczy tam coś, co wywróci jego świat do góry nogami. Od razu podzielił się swoją historią z użytkownikami Twittera. Nie pozostawi ona nikogo obojętnym.

Internauta sprawdzał, jak wyglądają po latach okolice jego starego domu w Japonii. To, co zobaczył na ekranie sprawiło, że przecierał oczy ze zdumienia.

Na podglądzie ukazał się jego tata, który zmarł siedem lat temu. Zmarły stał na podjeździe domu. Internauta, odkrywając ten niesamowity fakt, postanowił napisać maila do Google. Poprosił o upamiętnienie swojego ojca przez nieaktualizowanie zdjęć tej jednej ulicy.

„Był cichym, ale dobrym ojcem. […] Mam nadzieję, że zdjęcie to pozostanie tam już na zawsze” – tłumaczy mężczyzna, wzruszony swoim odkryciem w Google Street View.

Trzeba przyznać, że to po prostu niewiarygodne…

Jeśli ta historia ciebie również wzruszyła do łez, podziel się nią z innymi!

Źródło: wiadomosci.onet.pl