in

Godlewska poszła na studia. Nikt nie zgadnie, jaki kierunek wybrała – fani są w szoku.

Esmeralda Godlewska zrobiła coś, co mocno zaskoczyło wszystkich, a mianowicie zdecydowała się pójść na studia. Nie do wiary, jaki wybrała kierunek. Jesteśmy w szoku, patrząc na indeks mistrzyni Fame MMA.

Celebrytka w ostatnim czasie nie udzielała się publicznie. Skupiła całą uwagę na swoim gabinecie medycyny estetycznej i na swoim ukochanym synku. Kto by pomyślał, że w jej głowie zrodzi się pomysł, aby do tych wszystkich zajęć, dołożyć sobie studia i to na takim kierunku? To naprawdę zaskakujące!

Studia Esmeraldy Godlewskiej

Esmeralda Godlewska poinformowała swoich fanów na Instagramie o tym, że zaczyna się nowy etap w jej życiu. Najbliższe lata mają jej upłynąć na nauce. Kierunek, jaki wybrała, zdecydowanie nie należy do łatwych.

Godlewska dodała obszerną relację na InstaStories, w której podzieliła się swoimi uczuciami odnośnie Warszawskiej Szkoły Medycznej im. Tadeusza Koźluka, gdzie od tej pory gwiazda będzie studiować pielęgniarstwo:

„Kocham być studentką. Wspaniała kadra, wykładowcy, uczelnia z ogromną historią” – mówi podekscytowana Esmeralda.

Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia ze studenckiej inauguracji i indeks, który trzyma dumnie w swoich rękach.

Wszystko wskazuje na to, że z karierą muzyczną koniec i pora skupić się na rozwoju.

Mamy nadzieję, że Esmeralda wspaniale poradzi sobie na studiach. Nie ma wątpliwości co do tego, że jeszcze nieraz podzieli się swoimi przeżyciami z uczelni.

Źródło: pudelek.pl