fot. youtube/Alder Hey
in

Malec pierwszy raz usłyszał mamę przez aparat słuchowy – Tego nagrania nie da się opisać słowami

Alex Denman urodził się z Obustronnym Umiarkowanym Niedosłuchem Przewodzeniowym. Ta diagnoza oznaczała, że od chwili, gdy przyszedł na świat, był prawie głuchy.

Małe chwile, które wielu z nas przyjęło za pewnik, jak ćwierkanie ptaka czy gwizd wiatru, były rzeczami, których chłopiec nigdy nie doświadczył. Kiedy nadszedł czas, aby dopasować pierwszy aparat słuchowy, jego rodzice byli szczęśliwi, ale jednocześnie się obawiali. Wiedzieli, że wszystkie dziwne dźwięki mogą być przytłaczające na początku, ale wiedzieli też, że to początek nowego życia ich syna. Mama i tata nie mieli pojęcia, że synek tak zareaguje, kiedy po raz pierwszy usłyszy jakiś dźwięk!

Gdy tylko włączono aparat słuchowy Alexa, na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Zadbano o to, by głośność była na niskim poziomie, żeby go nie przestraszyć. Kiedy matka Alexa, Jen, zaczęła do niego mówić: „Hej. To mamusia. Hej, słyszysz to wszystko? Tak!” – ogromny uśmiech chłopca rozjaśnił cały pokój. Słyszenie głosu rodziców po raz pierwszy było więcej niż ekscytujące dla tego słodkiego malucha.
 

Jen podzieliła się zdjęciami słodkiej reakcji syna w Internecie, a wkrótce tysiące ludzi obserwowało spotkanie Alexa ze światem dźwięków. Wszyscy uwielbiali oglądać tę cenną chwilę! Rzuć okiem na ten uroczy filmik poniżej. Życzymy całej rodzinie Denman szczęścia, dużo śmiechu i miłości!