in

Młodzieniec zauważył wiadomość na drzwiach sąsiadki i ruszył na pomoc. Internauci biją brawo

Nie od dziś wiadomo, że pomoc sąsiedzka czasem bywa niezastąpiona. Nie wszyscy jednak mają z nią do czynienia na co dzień. Nie widać drobnych gestów, które dzieją się wokół nas, dlatego też być może nagranie, które w ostatnim czasie trafiło do sieci, od razu stało się prawdziwym hitem.

Internauci mają łzy w oczach, widząc, co zrobił ten młody chłopak. To wideo przywraca wiarę w ludzi i ich bezinteresowną pomoc.

Wspaniały gest TikTokera

Autor nagrania pokazał na wstępie kartkę, którą przykleiła do swoich drzwi sąsiadka razem z 20-złotowym banknotem. „Czy ktoś mógłby mi kupić mleko? Dwie butelki. Dziękuję” – brzmiała treść. Młody chłopak zobaczył to jako pierwszy i od razu udał się do pobliskiego sklepu, po czym pokazał, jak zostawia mleko.

„Chciałem pokazać, że w dzisiejszych czasach warto pomagać. Na razie sąsiadko. Pukamy do drzwi i idziemy dalej” – mówi TikToker.

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać.

„Super, że pierwszy zobaczyłeś, bo mogło trafić tak, że ktoś by wziął 20 zł i tyle by było.” – czytamy.

„Widać, że jesteś ciepłym, dobrym człowiekiem i chciałeś dać dobry przykład, że warto pomagać.” – pisze ktoś inny.

Pojawiły się jednak także negatywne głosy. Niektórzy są zdania, że chłopak kupił mleko w kartonie, a nie w butelkach, jak prosiła sąsiadka. Poza tym nie powinien się chwalić pomaganiem:

„Warto pomagać, wszystko super, tylko czy wszystko trzeba nagrywać i szukać poklasku dla swoich czynów?”

Młody mężczyzna odpowiedział:

„Dziękuję za piękne słowa. Pamiętaj, ja się nie chwalę, że pomogłem, tylko daję przykład dla ludzi”

Obejrzyj nagranie poniżej!

@salim.dzik_official Dziękuje za dobre słowa ❤️#fyp #foryou #fepシ #polski #dlaciebie #dc ♬ dźwięk oryginalny – Salim.dzik 🔥💪🏾

Źródło: WP Kobieta