in

Pan Przemysław przepuścił dziewczynkę na pasach. Reakcja kilkulatki jest hitem sieci

To krótkie nagranie w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć dziewczynkę, która przechodzi na drugą stronę ulicy. Kierowca, widząc dziecko na przejściu dla pieszych, zatrzymał się. Chwilę później stało się coś, co mocno go zaskoczyło. Reakcja dziewczynki stała się prawdziwym hitem sieci. Co takiego zrobiła? Bijemy brawo!

Dziecko pokazało klasę

Wszystko miało miejsce na ul. Kryształowej w Lublinie. Pan Przemysław jechał samochodem, kiedy zauważył dziewczynkę, która chciała przejść na drugą stronę ulicy. Przepuścił ją, a ta podziękowała mu we wspaniały sposób.

Kilkuletnia dziewczynka zrobiła coś, co wywołało uśmiech na twarzy kierowcy. Postanowiła mu podziękować, machając do niego ręką. Nagranie trafiło do sieci, a pod nim szybko pojawiła się lawina komentarzy.

„Bo kultury należy uczyć się od małego, i to nie była moja córka” – pisze pan Przemysław pod swoim nagraniem, które wysłał portalowi „spottedlublin.pl”.

Internauci są zachwyceni tym, jak kulturalna jest dziewczynka.

„Jaki piękny byłby ten świat, gdyby tylko i wyłącznie takie obrazki były codziennością-życzliwość, szacunek, miłe gesty ach. Wyrazy szacunku dla dziewczynki jej rodziców oraz kierowcy. Może akurat przeczytają ten komentarz. Serdecznie i ciepło pozdrawiam wymienionych w tym komentarzu” – napisał jeden z użytkowników.