screenshot. youtube/GENTRI
in

Rodzina przechodzi obok bezdomnego. To, co robi dla niego ojciec, zmienia ich życie na zawsze

Ten krótki film o bezdomnym człowieku pokazuje nam, o co tak naprawdę chodzi w świętach Bożego Narodzenia.

Poświęć chwilkę i zastanów się, o co chodzi tak naprawdę w świętach Bożego Narodzenia i jak powinniśmy je obchodzić? – Film, który Ci zaraz przedstawimy z pewnością pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania.

Większość z nas ma w głowie tylko świąteczne zakupy i prezenty… zamartwiamy się, aby czasem nasz sąsiad nie miał lepiej ozdobionego domu i staramy się mu dorównać, wydając kupę pieniędzy. Ale w świętach nie o to chodzi. Zapominamy o ludziach bezdomnych czy też dzieciach z domów dziecka, którzy nie mają tyle szczęścia co my. To przecież oni najbardziej potrzebują ciepła, miłości i życzliwości.

Na filmie widzimy szczęśliwą rodzinę przechodzącą obok bezdomnego, który później pomaga ojcu z załadowaniem choinki na samochód. Bezdomny zapada mężczyźnie w pamięci. Ojciec nie może przestać myśleć o nim i jego prostym akcie dobroci. W końcu postanawia go odszukać i zrobić coś niezwykłego… Poniższy film dopełnia również niesamowity utwór zespołu Gentri, który śpiewa popularną kolędę „O Holy Night” („Ta święta noc”). Ich piękne głosy wraz z poruszającym przekazem, potrafią doprowadzić do łez.

Obejrzyj to przepiękne wideo i wyciągnij z niego odpowiednie wnioski – otwórz swoje oczy na to, co jest tak naprawdę ważne w te święta!