fot. instagram
in ,

Gdzie ukrył się kot? Tylko garstka osób jest w stanie wskazać zwierzę.

W ostatnim czasie do sieci trafiło zdjęcie prosto z kuchni pewnej internautki. Fotografia przykuła uwagę innych z jednego powodu – znajdował się na niej kot kobiety, ale tylko garstka osób była w stanie wskazać dokładne miejsce.

Czy tobie się uda? To prawdziwy test na spostrzegawczość, dzięki któremu na chwilę zapomnisz o codziennych troskach i sprawdzisz przy okazji swoje umiejętności!

Gdzie ukrył się kot?

Czasami przez przypadek udaje nam się zrobić niezwykłe zdjęcie. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna internautka, która chwyciła za telefon od razu po wejściu do swojej kuchni. Zrobioną przez siebie fotografię opublikowała w sieci, nie spodziewając się, że obiegnie ona niemal cały świat.

Na pierwszy rzut oka nie widać, aby znajdowało się na niej coś szczególnego. Wydaje się być zwyczajnym zdjęciem kuchni. Jednak nic bardziej mylnego – na zdjęciu ukrył się bowiem kot internautki!

Właścicielka kota postanowiła zaproponować innym internautom zagadkę: gdzie znajduje się zwierzę? Komentujący musieli odpowiedzieć na pytanie, które nie należało do najłatwiejszych. Tylko nielicznym się udało.

A Ty? Wiesz, gdzie ukrył się kot? Spójrz na zdjęcie poniżej!

Zwierzę znajduje się pomiędzy figurkami na szafce wiszącej nad okapem.

Przyznaj, że było to nie lada wyzwanie! Podziel się nim ze swoimi znajomymi!

Źródło: swiatzwierzat.pl